ne zaman bir olay olsa bu arkadaşlar twitterda, facebook da bitiyor. tek tepkileri orda bir kaç satır yazmak. çok zorlarına giderse gidip bir yerde toplanıp yürüyorlar slogan atıyorlar. bu mudur yani şimdi tepki? aksiyonel sahada da gösterebilseniz keşke twitterdaki cesaretinizi demek istiyorum tu tiplere. twitterda, facebookta yazarak sadece yaşadığınız vicdan azabını dindirmeye çalıştığını ikimizde çok iyi biliyoruz aslında.
devamını gör...
(bkz: hiçbir olaya tepki göstermeyen tipler)

sanırım bu daha vahim. başlıktaki tipler çürükçül de olsa canlı ve tepkilerini sosyal medya denen tırt ortamda da olsa gösteriyorlar. ancak bir de işine gelmediği için ülkedeki bütün lağımı yutmaya hazır, kokusunu ciğerlerinde hapsetmeye razı, zulüme rıza göstererek bu zulümün zalimlerinden olan taş beyinli inorganikler varki evlerden ırak.
devamını gör...
elbette hiç tepki gösterilmemesinden iyidir. fakat bir şeyler yapmış olma duygumuzu salt sosyal medyayla doyurduğumuz da bir gerçek. sorumluluk duygumuzu doyurmuş oluyoruz. bu bizleri tembelleştiriyor. farketmesek de enerjimizi boşaltıyoruz ve rahatlıyoruz. halbuki bu enerjiler sosyal medyada biraz heba oluyor.
devamını gör...
ebubekir kurbanın duvarından alıntıdır:
"meydanlarda, face yahut twitter ya da öteki sosyal ağlarda tepki verenlere, dua edenlere, lanetleyenlere ayar çeken kardeşler... içinizde beslediğiniz o tuhaf varlığı susturup siz de katılın, duaya, yakarışa lanetlemeye... yarın bir gün bir savaş çıkarsa aynı kahpe düşmana karşı, kasdettiğim (siyonist şerefsiz katil israil, topraklarımıza alenen faaliyet yürüten evangelistler, amerika, ingiliz ve yerli işbirlikçi köpekleridir) savaşacağız. aynı kurşunlar şehid düşürecek bizi. bırakın bu cüce kişilik tepkilerini. katılın bugün dua, bugün lanetleme ve birgün inşallah ayaklanmaya alçak kan içici keferelere karşı."
devamını gör...
demokrasi denen sahtekar sistemde eli kolu bağlanan insanlar. vicdanlarının sesini dışarı vurmak için sosyal medyadan başka bir alan bırakılmamıştır onlara, ki iktidar yapabilse onu da engellemek ister. (bkz: acta) (bkz: pipa) (bkz: sopa)
devamını gör...
devletin eli dışarda tepenize biner. böyle kafanızdan tutar sağa sola çevirir.
bunu göze alıyorsanız tepkinizi her yerde gösterirsiniz.

eğer astımınız varsa sanal alem tam size göre ayrıca. bir biber gazı normal adamın gözüne limon sıktırıyor düşün astımlıya neler yapmaz...
devamını gör...
beni ayar eden tiplerdir. olay hastag ile bitmiyor, video paylaşımı ile sonuçlanmıyor. tamam bunlar da gerekli ama yetmez! sana biyolojik silah ile saldırana tvit mi atacaksın; demezler mi adama?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar