herbalife

isterse, adamı kilo vermekten bitap düşürsün yine de kullanılmaması gereken kocakarı ilacı. abd menşelidir, devamlı kullanma sistemi üzerine kuruludur (bıraktığınızda, verdiğinizi kilodan daha fazla kilo alırsınız), pahalıdır. kapitalizm bağımlısı olmayın, kullanmayın.
devamını gör...
yılmaz erdoğanın neşeli hayat filmine esin kaynağı olduğunu düşündüğüm aşağı ve yukarı kilo kontrolü yapmaya yaradığını söyledikleri gıda takviyesi ürün. amerika menşelidir. yanılmıyorsam amerikada bi takım david beckhamı çok büyük paralarla bunların sponsorluğunda transfer etmişti.

çalışma sistemi, herkes kendi altındakine ürün satıyor ve hem kendi sattıkları hem de altında bulunan kişilerin sattığı ürünlerden komisyon alıyorlar.

ha bi de sahibi alkolden ölmüş.
devamını gör...
ne olduğu belirsiz garip bir besin takviyesi...

bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce bir arkadaşım bu ürüne başlamıştı. daha sonra kızın kollarındaki tüyler sarıdan siyaha döndü. bir garip oldu ve sonunda hormon dengesi bozuldu.
geçenlerde başka bir arkadaş ürünü kullanmayı bıraktı verdiği kilodan fazlasını aldı. üstüne yaptığı şişkinlik de cabası. kız bu yüzden başka bir beden pantolon almak zorunda kaldı.
ne diyecektim? hah! şunu içeceğinize akşamdan bir cevizi 1 bardak suyun içine bırakıp sabah yuvarlayın gitsin. emin olun aynı etkiyi daha sağlıklı olarak gösteriyor.
devamını gör...
internetin her deliğinden beni bulan şirket. 1.47’ye 50 kiloluk insanım; pegasus’un aralarında nefes alacak yeri olmayan koltuklarına bile sığıyorum. niye çıkıyorsunuz karşıma? bi salın beni, şu milleti... daha bu milletin ergeni var bilmeyeni var. bi bırakın peşimizi ya...
devamını gör...
satış yapacağım da para kazanacağım diyerek düzenlenen herbalife toplantılarına katılan çokça dindarların, absürt gulu gulu danslarına ses çıkarmadığı dönemlere şahit oldum; markası...
devamını gör...
genel olarak zayıflatıcı ürün olarak bilinse de, aslında yaşam şekli değişikliğidir. sadece shake değil, bir çok gıda takviyesi, çayı vb. kaliteli ürünleri mevcuttur.
not: iki yıldır bilfiil her gün bütün ürünlerini kullanıyorum. hala ölmedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar