herkes bana aşık sendromu

ben lise ikideyken bir arkadaşımın sahip olduğu rahatsızlıktı. bir gün okula geldi öğleden sonra. asansörde karşılaştık. *nefes nefese kalmıştı. ne olduğunu sordum, otobüs durağından okula gelene kadar üç kişinin teklif ettiğini, yakasını zor kurtardığını anlattı. anlatırken ciddiydi ama en çok ona üzülüyordum. her zaman vardı böyle hikayeleri ve büyük bir ciddiyetle anlatırdı.
devamını gör...
google ye why yazınca why do turkish people add me on facebook çıkabiliyorsa ; bu ülkenin vasat kızlarının tutulmasının normal olduğu şey. de erkeklere ne oluyor bilemedimben onu.
devamını gör...
(bkz: hüsnü kuruntu)


yahu kaçtır düşünüyorum düşünüyorum bu belirtinin davranış bozukluğu kapsamında bir adı vardı hatırlayamıyorum. kalkıp onca notu karıştırmaya da üşeniyorum şimdi neyse görmemiş gibi yapayım. siz de bunu okumadınız, bu da bir tanım değil zaten, yazarak düşünüyordum ben. hı hı.
devamını gör...
erkek: pardon şu adrese nasıl gidebilirim?
kız: bilmiyorum! (iç ses: kesinlikle bana yazdı, tarif etsem mutlaka bir şeyler içelimde derdi. sapık mı ne ya, üfff nyse by.)

kadın:afedersiniz sandalye ye oturmuyorsanız alabilir miyim?
erkek: bir arkadaşım gelecek ama neyse alın siz.. (iç ses: ulem hatun resmen birlikte oturalım dedi, cekici adamım vesselam, hoşlandı benden ya, kesin hoşlandı. yıh yıh.)


arkadaşım siz bulunmaz hint kumaşı mısınız? ık desen ümitleniyor böyle tipler "bana aşık, beni seviyor" diye. ya hayatlarında hiç karşı cinsten arkadasları yok ya da evden çıkmıyorlar. yav sana her merhaba diyen seni sevmiyordur anla artık bunu sümsük gibisiniz be pof.
devamını gör...
sadece kızlarda olmaz, erkeklerde de olur.

yanında çorumlu olan çocuk bi anda ortamda dişi varlığını sezdiğinde york asilzadesi oluyorsa hepsini potansiyel sevgili gördüğü içindir herhalde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar