şu sıralar zulme karşı duranların bir kısmı böyle bir örgütlenme altında toplanıyorlarmış. bu oluşum veya akım koltuk ve güç sevdalılarına korku vermiş olacak ki satın aldıkları medya üzerinden 7/24 yalana başladılar. yakında bu akıma destek verenler terörist olarak adlandırılabilir. demedi demeyin.
devamını gör...
gücü sadece büyükşehir seçimlerini değiştirmeye yeten, ilçelerde ve il genel meclisi seçimlerinde bir şey yapamayan örgüt. halbuki nanoteknoloji falan kullanıyorlar, böyle olmaması lazımdı. yersen!
devamını gör...
4 pusuladan sadece 1 tanesi için nanoteknoloji kullanarak değiştirip,oy çalan, diğerlerini değiştirmeyi akıl edemeyen terör örgütüdür. bırak ülkeyi, şehri yönetemez bunlar.
devamını gör...
örgüt mü değil mi bilmem ama terör örgütlerinin destek verdiği kesin. pkk olsun fetö olsun desteklerini eksik etmiyorlar. manzara böyleyken müslümanım diyen adamın bunlarla ne işi olur?

zulme karşı bilmem ne. hangi zulüm? nerede zulüm? şu zulümden bir örnek ver güzelim. khkyla ihraç edilenler mi? yoksa 15 temmuzda köprüde boğazı kesilen(!) askerler mi? hangileri mazlum? hadi bir örnek ver.

sizde cesaret olsa farklı kimliklerin arkasına saklanıp fitnecilik yapmazsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar