karşılaşıldığında korkmamak , çekinmemek , yılgınlığa düşmemek lazım. kimsenin altına yazmadığı o başlık sanal alemlerin derinliklerinde belki kuruyacak , kaybolacak. üzerinde çiçekler bitecek. fakat belki birgün o çiçeklerden bal alan arılardan biri de ileride bizim çocuklarımız olacak.
devamını gör...
iyi niyetiyle beraber nirvanaya ulaşma yolunda sebatle ilerleyen mütevekkil ömer baba-misal bir sözlük yazarının yetişmesi gerekmektedir bu her yazarın açtığı başlık sonrası hissettiği rutin korkuya. hani şöyle bir ''başlıkların devamı itinayla getirilir'' gibi küçük bir müessese kurulsa..he nasıl olur be. iyi olmaz mı be usta. *
devamını gör...
karamatem'in sürekli sürekli sürekli başına gelen şeydir... hatta bazen "olm bu ne böyle seda sayan'la birlikteyken kral ,ayrıldıktan sonra şemşamel olan onur şan gibi oldum lan" diye düşünmektedir..hatta çoğu zaman...
devamını gör...
korkulacak ya da üzülecek bir durum değildir. bazı yazarlar başlık altında yazılabilecek hemen her şeyi yazmaya gayret ederler, tanımı okuyan diğer yazarların aklında da adama bak ne destan yazmış biz ne yazıcaz şimdi gibi bir düşünce oluşur. uvey sıkça yapar bunu. yazacak pek bir tanım bırakmaz size. ama bunu söyledim diye uvey başlıklarından uzak durmayın. okuyun yine de siz. arada sizi kınıyor ve size laflar hazırlamış olabilir.
devamını gör...
önemsenmemelidir. bu her yaşadığının resmini çekip internete koyan tiplerden farklı bir hal değil aslında. yaz bırak. içindekini at. rahatla biraz saçmala. günün yoğunluğunu,sıkıntısını sol frame den çıkart. sözlüğün sözlüklerin amacı bu olmalı. yoksa ne işe yarar sokaklardan farkı ne olur ki başka.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar