''belki lazım olur veya ulan sonradan arar marar tanıyamazsam ayıp olur!'' mantıklarıyla silmeye kıyamadığımız fakat durmasından da içten içe rahatsız olduğumuz numaralardır..

ne zaman kaydettiğimizi, neden kaydettiğimizi falan hatırlamayız ama onlar hep vardırlar.. yakın arkadaşımızla kavga edince onun numarasını bile sileriz ama bunlar hep kalırlar!
devamını gör...
facebook, twitter ve telefon rehberim dahil maks bir ay görüşmediğim her kimseyi sildiğim menfaat insanı olmaya karşı koyduğum eylemdir.
tanıdık ise de değilse de telefonu hep aynı ses tonu ile tanıdıkmış gibi açarım herkese. yukarıda belirttiğim alanların kişi sayı ortalaması 70 olup,
kalbimin baş köşesindekiler de dahil olmasa bildiğin 30 kişi kalıyor.
devamını gör...
ancak telefon değiştirince silinen numaralardır bunlar fakat sime kayıtlılarsa ebedi olarak sizinle birlikte kalırlar. en kötü ihtimalle ne çok tanıdığım var diye ego tatmini yapmaya çalışan birinin davranışıdır bu silmeme olayı.
devamını gör...
ara ara temizlik isteyen numaralardır. iletişim halinde olduğumuz insanlar bir elin parmaklarını geçmez. ilkokuldaki 23 nisan çalışmalarında eş olduğun arkadaşının numarası niye dursun telefonunda?
devamını gör...
her gördüğümde “bir gün oturayım da şunları sırayla bir temizleyeyim” deyip sonra da vazgeçtiğim iş. liseden beri değişmedi telefonum, 500 tane numara var rehberde nereye siliyorsun?
devamını gör...
bir topluluğun sorumluluğu sizdeyse; o topluluk için wp grubu kurduysanız hiç ismini cismini bilmediğiniz onlarca numara dolu oluyor rehberinizde. harf ve rakam dolu onlarca insan, size sesleniyorum; sahi siz kimsiniz? *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar