bazı yazarların yazdığı yazılardan daha çok nickinin cezbedici bir hal alması belki yazıları belki yorumları dikkat çekiyor. kişiye göre değişebiliyor. belki aynı şeyleri veya fikirleri düşünen kişileri ideal çift olarak düşünmesi durumu da olabilir. fakat nereden tutarsan tut elde kalan bir durumdur. gerçi piyango şeklinde kız arkadaş bulan kitleleri düşününce aslında çok uzak bir ihtimal değildir.

hiç görmediğin yazardan hoşlanıp sonra gördüğü taktirde hoşlanma durumunun geçmesi muhtemeldir.
devamını gör...
aslında adı hoşlanmak değil alışklanlık ve kısmen alınan pozitif elektriğin kendisidir. özellikle sanal ortamlarda fazlaca abartmamak gerektiği gibi dengeli olmakta yarar vardır.mutlak suretle kimse kendiniz gibi olmadığı gibi kendiniz gibi düşündüğünü düşünerek hata yapılmamalıdır.hiç kimsenin kendiniz gibi olduğunu düşünerek kendiniz gibi sanmayın.
devamını gör...
nejla'nın ramazan, tolga'nın münevver çıkma ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır. hayattan soğursun..

+dostum hani sana hep bahsediyordum ya naif kültürlü bir kız vardı..

-evet abi..

+askere gidecekmiş nisan'da..
devamını gör...
sadece nickini değil, yazılarını da görmüştür.
hangi kitabı eline aldınız da yazarlar bir bağ kurmadınız, hissen veya fikren...
tanımları toplayın alın size kitap.
normal bir durumdur.
(bkz: gizli hayran)
devamını gör...
kabe'de kadınların güzel sesli müezzinlere aşık olması sonucu ezanların bu müezzinler tarafından sürekli okunmamasına karar verilmiş. bu duruma benzer bir durum burada da mı ortaya çıkmakta? bu yüzden mi bazı yazarlar ara sıra bol tepki alacak yazılar yazıyorlar? diye akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır.*
devamını gör...
farazi şeylerin cazip olması.
akabinde özel mesajlar atılmaya sohbet edilmeye başlanır, sonra merakını gidermek için sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlık sürdürülmek üzere kişi eklenir. ondan sonra sözlükte saatlerce mesajlaşılan kişi umursanılmaz selam verilmez konuşulmaz biri olur. herşey görene kadardır.*
devamını gör...
sonuçta bakar ki bütün fikirleri uyuşuyor, zevkli, cool ve esprili de gönlünü kaptırması mümkündür. fakat evli olup olmadığını öğrenmesi gerekir. aksi halde karşı tarafın söylediklerini kendince yorumlayıp hiç yoktan yere umut bağlayabilirler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar