hiçbir parti beni temsil etmiyor insanı

bilinmeyen türk sanat müsikisi müdavimlerini ezbere sayabilecek insanlardan sadece bir tanesidir. yıllardır doğru bir aday gelmedi mi dersiniz , hepsi yiyor memlekette adam kalmadı mı dersiniz bilemem. ama bana çok karizmatik geliyor bu halleri. ben bağımsız adayları destekliyorum.. canımsın!
devamını gör...
Allah nasip kısmet ederse bu ben olacağım. önümüzdeki genel seçimde oy kullanmaya gitmeyecem niye gitmedin diyenlere de hiçbir parti beni temsil etmiyor diyecem bu cevabı verecem evet. bakalım karizmatik olacak mı.
devamını gör...
o adamı hiçbir parti temsil edemez gerçekten de. zira derdi partilerle değil o partileri var eden sistemledir.
devamını gör...
benim. bi sıkıntı mı var?
ekleme: şu entrye göre tapınak şövalyesiymişim. herkes de biliyormuş. biliyordunuz da bana neden söylemediniz ya!
( #666291 )
yuh diyorum.
devamını gör...
siyaseti parti programları ekseninde düşünmekle ilgilidir. herkes tam anlamıyla ideolojisine gönül verecek bir parti bulamayabilir zira günümüzde ideolojisi olan parti de kalmadı gibi.
devamını gör...
bunlardan biri de benim. hdp ye versem terör bağlantısı var, chp ye versem oyumu yaksam daha iyi, mhp ye versem milliyetçilikle alakam yok, akp ye verdim ama onu da sidik zoru ile verdim.

ee napalım şimdi. siyasetin her tarafından kir akıyor. ama bir partiye oy vermek lazım mantığıyla oy vermekte yeterli bir neden değil ki.
devamını gör...
hiçbir partinin kendi düşünceleri doğrultusunda olmadığını düşünen insan olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar