hikmet anıl öztekin

başlığının olmadığına çok şaşırdığım romantik islamcılık akımının en büyük savunucusu. elif gibi sevmek kitaplarının yazarı. şallı instagram müslümanlarının idolü.
devamını gör...
bu cümleyle 1194 beğeni almış üstadımsı. biz burada sayfalarca tanım yazsak alacağımız oy belli. sana da aşkolsun sözlük.
devamını gör...
3-4 yıl evvel önce bir arkadaşım tarafından kitabı önerilen zat. şöyle netten bir baktım ve kusmama ramak kala kendimi okey masasında buldum. 2-3 el cezalı 101 oynadıktan sonra kendime gelebildim. bu da böyle bir anımdır.
devamını gör...
ablam bu adamın bir videosunu attı instadan. bi dinliyim dedim. doğum günü kutlanmaz ki diyor, insan başarılarını kutlar. mezuniyeti kutlarsın, birinciliğini kutlarsın, ama doğum günü bir başarı değildir ki, resmen başarısızlığı kutlamaktır. o kadar kalp kırdın, hedeflerine ulaşamadın vs. vs.

ulan dedim, insan iyi ki doğdum diyerek şükredip kutlamaz mı, illa başarı mı gerekiyor, milyarlarca spermin arasından sadece ben hedefe ulaştım ve 9 ay sabrettim. al sana başarı.

böyle yüzeysel düşünceleri yakışıklı birinin müslüman üslubuyla arka fonda güzel bir müzikle kaliteli editlerle sunması, videonun bana kadar gelmesini sağlıyormuş demek ki. beğeneceğimi düşündü canım ablam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar