hitler`in hep kötü gösterilmesi

* hitler yahudilerin mağduriyet için sürekli kötülediği bir liderdir. sanki dünyada başka hiçbir ülke, başka hiçbir lider katliam yapmamış, savaşmamış gibi bir algı mevcut. ulan hitler`i kötülediğiniz kadar afrikanın anasını belleyen sömürgecileri de kötüleyin. yahudi'nin canı can da cezayir`deki, somali`deki, papua yeni gine`deki adamın canı patlıcan mı?

hitler`in aslında bir siyonist projesi olduğu iddialarını, hitler`in ve nazi almanyası`nın politikalarını falan es geçerek söylüyorum; şu hitler`i bi rahat bırakın.
devamını gör...
gösterildiği kadar kötü bir insan olmasından mütevellit anlamsız bir yakarıştır. farklı yerlerde farklı acılar yaşanmış olması belirli bir acıyı küçümseyebileceğiniz anlamına gelmiyor. hele bu acıyı yaşatan son yüzyılın en büyük psikopatı, ırkçı faşist köpeği hitler olunca... bırakmayın kardeşim rahat falan. acınızın peşinden gidin. başka yerlerde acılar yaşandı diye sırf yahudi olduğunuz için, sırf almanlardan farklı olduğunuz için sizi toplama kamplarında ölünceye kadar çalıştırmış, bu çalışma sonucunda eğer doğal yollarla ölmediyseniz gaz odalarında sizi zehirlemiş, zehirlemek yeterince tatmin etmediği durumda yakarak öldürmüş bir caniyi rahat falan bırakmayın.

afrika'daki katliamlar için fransa'ya hollanda'ya da hesap sorun, onların da katliamlarını anlatın ama bunu yaparken bu işi sistematik bir şekilde yapmış, ideolojik olarak idealize etmiş faşist psikopatı unutmayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar