sınavda anlattığından soran hocalar için yapılacak en mantıklı şeydir. ama ne yazık ki artık öylesi az bulunur oldu, anlatmadıklarından soruyorlar hep...
devamını gör...
-ya pelin çok heyecanlıyım, versene şu notlarını az daha bakıyim? benimkiler sıranın altında kaldı..
+şu kısmını alabilirsin, diğer yerlere de ben bakayım iyi hatırlattın..
'uluslararası dinamiklerin harekete geçmesi durumunda hukuksal öncelik, evladım dersi dinle hoopp arka taraf! hukuksal öncelik devlet iç tüzüğünden bağımsız olmak üzere, hap hap hapşşşşuuuu! siz de görün, teşekkür ederim, konjonktürün ulusal sürece kayması durumunda ise, bi saniye müsaadenizle eşim arıyo açmam lazım efendim karıcım tamam ben alırım gelirken evet evet tabii iki ekmek bi yoğurt tamam öptüm canım.. nerde kalmıştık?'
-bu ne pelin yaa?
+nasıl ne kızım? hoca ne dediyse yazdım!
-aferin.. yemin ediyorum ders çalışmaktan soğudum senin yüzünden..
devamını gör...
öylesi öğrenciyi Allah davul etmesin. notun bir işe yaramamış olmasına mı yanarsın, başkasının notundan 3 kat daha fazla fotokopi parası vermiş olmana mı.
devamını gör...
sınav zamanı notlarını paylasmıyorsa ılk cıkılan sosyal aktıvıteye davet edılmeyen öğrencıdır*) ya da agzına tuvalet terlıgıyle vurulacak öğrencıdır*:):))
devamını gör...
eski türk filmlerindeki patronların '' seni bu toplantı da görmek istiyorum kızım,önemli notlar alman gerek '' dediği hanımların vazifelerini üstlenmeye heveslilerdir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar