suya girip akabinde çıktığında kupkuru kıyafetlerle ortalıkta dolaşan başrol oyuncusu kadar sinir bozucusu yoktur.
aksesuar kullanımı konusunda da berbatlar, karakterin yüzünde ki, elinde ki bir yara film sonuna kadar şekilden şekile girip yer değiştiriyor, taktığı kolye boynunda bir var oluyor bir yok oluyor, ayağında ki ayakkabı bir topuklu oluyor bir düz oluyor anlayan beri gelsin.
devamını gör...
uçurumdan aşağıya düşen bütün arabalar patlar. hatta bazıları dayanamayıp hiç bir sebep olmadığı halde uçarken yarı yolda patlar.
devamını gör...
"i just.." nam-ı diyar "aycıst" mantık mı kurgu mu bilemem ama bu replik bütün hollywood'u esir etmiş durumda. hatta önce "aycıst" varmış da hollywood'u bu replik üzerine kurmuşlar gibi.
devamını gör...
aksiyon filmlerinde ve bazen fantastik filmlerde erkekler, çeliğinden demirine her türlü kostüm içinde gezerken kadınların üstünde minicik bir elbise arabadan arabaya atlar, koşar, vurur, öldürür at biner yine de bu kadınlara bi şeycikler olmaz.. üşümezler de yani..
devamını gör...
ortalığa tornado gibi çöken ve kasırga gibi etkiler yaratan koskoca dünya dışı varlık ölür ama başrol oyuncumuz bir türlü ölmez.

sanırsam filmlerde bile god mode açıyorlar, bunun başka bir açıklaması olabilir mi ya?
devamını gör...
her bir oyuncunun inci gibi dişlerinin olması.
süper kahramanları anladık da, ortaçağ avrupa'sında ortodontal tedavi mi vardı?
rol için bir kaç diş feda etmeleri gerekiyor.
devamını gör...
şimdi isim verip rencide etmek istemiyorum ama film boyunca bencil gösterilen karakterin sonunda anlık bir kararla kendini feda etmesi. bir süreç olması lazım sonuçta.
devamını gör...
bir tek hırsızı ya da kötü adamı yakalamak uğruna polisin ya da esas oğlanın arabayla sağa sola çarpa çarpa ilerlemesi, birinin arabasının öbürünün dükkanının girişini hurda edip kovalamacaya devam etmesi. hep çok saçma bulmuşumdur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar