homend

ındex grup çatısı altında kurulmuş olan elektrikli ev aletleri satan bir markadır. 2009 haziran ayında kurulmuş, 2010 eylül'e ise 33 farklı ürünle piyasaya kendini tanıtmıştır. homend deyince, homurdanan bir heman geliyor aklıma, ne alakaysa artık. *
devamını gör...
kullanıcıların genelde memnun kaldığı, ufak elektrikli ev aletleri üreten yerli firma. satış sonrası hizmeti de övülüyor bolca. bu hafta vodafone bana ne var'da çarkı çevirene homend sitesinde %50 indirim kodu verince uzaktan kumandalı, zaman ayarlı vantilatörünü 100 liraya kaptım. yaz bitti gerçi ama inşallah önümüzdeki yaza kullanırım artıkın.
devamını gör...
filtre kahve makinesi ile gönlümü çalan minik ev aletleri markası.
piyasadaki diğer kahve makinelerine göre daha iyi özelliklere sahip ve fiyat olarak cazip. tipi, boyutu ve lezzeti açısından memnun kalınacak kahve makineleri üretiyor.
benim önerim, homend 5006 filtre kahve makinesi.
devamını gör...
çaycı adıyla satılan demlikli su ısıtıcısını ve küçük blender setini 6 yıldır kullanmakta olduğum küçük ev aletleri markası. çaycının derece düğmeleri arada gidip gelir oldu. tamir olmazsa mutlaka aynısından almayı düşünüyorum. blender hala bir kere bile teklemiş değil. fındık kadar bir şey oysa. verdiğim paraya değdi dediğim eşyalardan homend markalılar. bir de siemens beyaz eşyalarım var. yeni aldığımda hiçbiri üst model tabir edilen pahalı ürünlerden değildi fakat yıllar sonra bile hepsi benim bebeklerim. yeni ev kuracaklara tavsiye ederim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.