homoseksüellik

kendi cinsine meyletme durumudur. ureyemedikleri icin genetik yolla aktarim soz konusu degildir, toplumdan etkilenerek bu yolu secerler kanimca. askerlige alinmama nedenleridir. anal yolunda en ufak bir catlama, kizariklik soz konusu oldugunda curuge ayrilirsiniz. askere gitmek istemeyip anal yollarini zorlayan ve homoseksuel olmayan insanlar vardir.
devamını gör...
tamam, olabilir, bir kadın olarak, göğüs görünce tahrik oluyor olabilirsin. bunun varlığını kimse inkar edemez. amma ve lakin, sen de bunun normal olduğunu iddia edemezsin. bu doğada herşey zıddı ile yaratılmış ve ona yöneltilmiş, ona cezbedilmiştir. artı yüklü cismin artı yüklü başka bir cismi çektiği hiçbir zaman görülmemiştir. bu durum bizi homoseksüellik hastalıktır gerçeğine götürüyor.

nasıl bazen eksik tiroit salgılanması sonucu insanlarda guatr ortaya çıkıyorsa, bir kadının eksik östrojen ve/veya fazla testosteron salınımı sonucu böyle anormal yönelimler ortaya çıkabilir. bu arada, şunu da yazayım; erkeklerde östrojen, kadınlarda testosteron üretimi, böbreküstü (normal şartlarda minimal ölçülerde) olur. kadınların kasık, koltukaltı vb. kıllarının çıkmasını bu testosteron hormonu sağlar.

durum bu olunca, tedavi de gayet mümkün. cinsiyete uygun hormon takviyesiyle, hemcinsinize sulanma içgüdünüzden kurtulmanız gayet mümkün. sonra da "toplum baskısı" diye üzülmeyin. ben de istemem insanlara ellerinde olmayan durumlardan dolayı acı çektirilmesini, ama toplum yaptığı da anormale reaksiyon vermek. itiraz edemezsin bir yerde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.