hortum süleyman

asıl adı süleyman ulusoydur. elinde, ofisinde, aracında yarım metre civarı kesilmişŸ lastik hortum parçaları taşŸıyan. itin, uğŸursuzun, çakalın, hapçının, gaspçının, darpçının, tırnakçının bu gibi aklınıza gelen her tipin o zamanki korkunç rüyasıydı kendisi. gecenin bir vakti kahvehanelere, pavyonlara ön kapıdan değŸil arka kapıdan balyozla kırarak girmesiyle meşŸhurdur. kendisini bu zamanlarda mumla aradığŸımız emekli olmuşŸ başŸkomiser.

devamını gör...
akp'den horasan belediye başkanı aday adayı olmuşluğu da vardı galiba. galiba veto edilmişti.

gey lezbiyen travesti düşmanı.

şimdi düşmanlıklarını nice tatmin ediyordur acaba. güvenlik sorumlusu olmuş mudur, güvenlik şirketi kurmuş mudur, yoksa hacı mı olmuştur, kimbilir kimin derdini, aşan bilir karlı dağın ardını
devamını gör...
pvc hortum üreticilerinin reklamlarında, figür olarak kullanmaları gereken, hortumla meşhur olmuş, emekli devlet memurudur. ecnebinin kamçısı ile meşhur olmuş indiana jones'u varsa, bizim de hortumu ile meşhur olmuş süleymanımız var!
devamını gör...
devletin eli meselesini işkence ile sabitleyen polis amiri. özellikle gay ve translara yönelik şiddeti mazur göstermesi de asıl hayvanlığı. tam adı süleyman ulusoy.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar