hristiyan terörü

islamofobi projesinin sonucu. anlamadan dinlemeden araştırmadan sığır gibi önüne sunulanı yiyen insan tipi sadece bizim memlekette yok.
devamını gör...
islamic terör diye rahatça konuşan avrupa liderlerine karşın emperyalist kuklası müslüman ülkelerinin liderleri bunu asla söyleyemez sadece heyulalar üzerinden güç kazanmaya bakarlar.

bize oy vermezseniz haçlılar gelir reloaded ...
devamını gör...
olmayan bir şeydir, tıpkı mülüman terörü de olmadığı gibi. terör her zaman güç/para terörüdür. fazlasını hınç edinmeyin kendinize, çünkü boş. bomboş.
devamını gör...
hiçbir semavi din sivil katlini kabul ve teşvik etmez. ancak tevil yoluyla yönlendirilen maşalar başka amaçlara hizmet ederler.

yeni zelanda olayını hristiyan dünyasına yıkmak bize yakışmaz. onların içinde de insani olarak buna karşı çıkan nice insanlar vardır. ancak islamofobi politikalarına karşı kullanılabilecek bir argüman olduğu açıktır.

son olarak şunun altını çizeyim, düşünün inşallah. bu tarz örgütleri destekleyenlerin tek derdi islam ile değil, tüm semavi dinler ile. onlar Allah'a o veya bu şekilde bağlılık duyan tüm insanlara karşılar. çünkü ahir yaşam düşüncesi bu dünyayı arka plana iter ve onlar istedikleri sömürüyü gerçekleştiremezler. bugün hristiyan ve yahudi dünyası rahat ama emperyalizm yarın onlarında rahatını kaçıracak. en zayıf olan islam ile başladılar. bölüp, parçalayıp, yönetmeyi başardılar. sıra diğerlerine geldi.
devamını gör...
sistematik olarak yürütüldüğünden ötürü terör olarak görülmeyen terördür. herifler ne yaparsa devlet olarak yapıyor. çoğu zaman kılıf bulsalar da artık gerek duymuyorlar. çünkü bir devlet ne yaparsa yapsın terörist olarak adlandırılmaz. hiç terörist devlet diye bir şey duydunuz mu? çünkü elleri güçlü olduğundan kimsenin sesi çıkmaz.

fakat gel gör ki esasen dinimizde hiç yeri olmayan canlı bomba, mekan tarama gibi saldırıları birkaç "cihad, cihad" diye bağırıp duran kafadan lsd li tipleri tutup örgüt kurduruyorlar. sonra hedefleri yine kendileri gösterip üstlerine salıyorlar. çok geçmeden de "bunlar terörist" diyerek onların yaşadığı bölgedeki tüm kaynakları ele geçiriyorlar. müslümanlar da terörist sıfatını yemiş oluyor tabi.

üstad said nursi boşuna demiyor zaman maddi cihad zamanı değil diye. cihad diye ağzının suyunu akıtıp koşarsan eline silah verip sana kardeşini vurdururlar. siz birbirinize düşersiniz. ardından seni de tüm müslümanları da terörist ilan ederler. cihad etmek istiyorsan çalış ülkeni kalkındır. ülken dünyada söz sahibi olsun ki gavurlar istedikleri yere parmak karıştıramasınlar. amerika niye suriyeye istediği gibi müdahale edemiyor sanıyorsunuz? çünkü rusya'dan korkuyor. o mesele işte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar