htc

akıllı telefon piyasasında çılgın atan bir teknoloji şirketi. ne var ki türkiyede pek bir karizması yoktur zira hatice denilerek aşağılanmaktadır. düşünsenize kim 1500 tl verip de sonra dalga konusu olmak ister. yengeyi arka cebinde mi taşıyorsun diye esprimi yapılır, tuvalet terliği. ech ti si diye okuyacaksın, öpüp başına koyacaksın. lümpen seni...
devamını gör...
akıllı telefon piyasasında populist çoğunluğun apple ve samsung fetişizminin arkasında kalır gibi gözükse de en az bunlar kadar başarılı cihazlar üreten ve kıymetini bilenlerin sahip olduğu teknoloji markasıdır.
devamını gör...
fiyat/performans oranı en başarılı akıllı telefonları üreten firmadır. 2011 yılında aldığım desire hd modelini hala kullanmaktayım ve gözlemlediğim şu ki adamlar bu işi biliyor. özellikle uygulama ve dış görünümü en güzel telefonlar bu adamlarda.
devamını gör...
telefon modellerini incelediğimde samsungla felaket benzediğini düşündüğüm telefon markasıdır. böyle her iki telefonun geçmişten günümüze modellerine baktığımda yuvarlak hatlı telefonlardan en son samsung s4 ve htc one kadar modelerde yuvarlak hatlı telefondan köşeli telefona doğru bir evrilme paralelliği mevcut. ben bu iki telefonun aynı fabrikalarda üretildiğini sadece birine samsung markası diğerine htc markası eklendiği kanısındayım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar