huawei

#özgürler 

çin orjinli network firmasıdır.
yıllar önce ilk router larını elime adığŸımda, bire bir cisconun ios u ile aynı komutları gördüğŸümde bu kadarı da pes dedirtmişŸtir. meğŸerse, ciscoyla mahkemelik olmuşŸlar.

şŸu anda ciddi manada teknoloji gelişŸtiren firmadır.
devamını gör...
hiç kimseye güvenmeyeni paronoyak şitket. türkiye'deki elemanlarını one of us one them mantığıyla çalıştırıyor.türkiye ofislerinde, bir türke bir çinli düşüyor. tabi kendileri cisco dwdm'i bug'ına kadar taklit ettikleri için aynı şeyden korkuyorlar.

kurucusu çinli bir general. cia tarafından sakıncalı raporları olduğu için kuzey amerika piyasasına giremiyorlar.
devamını gör...
yeni mezun elektrik elektronik fakültesi mezunu mühendislerin girmek için can attıkları firma. maaşları fena olmamakla birlikte buradan çıkan adamın piyasada geçerliliği yüksektir.
devamını gör...
ttnet'in verdiği kablosuz modemleri berbattır. modemle bilgisayar farklı odalardaysa zar zor çeker. aynı odada kullanmaya kalktığınızda ise kablosuzun mantığını sorgulatıp keyfinizi kaçırır..
devamını gör...
turkiyede akıllı telefon sahibi olmak kendi icinde degerlendirildiginde bir kesim icin statu sahibi olundugu imajını sunmak olarak algilandigindan teknoloji duzeyi olarak isinlanmayi bile mumkun kilsa bir kesim tarafindan tercih edilmeyecek bir markadir. farkli pazarlara farklı isimler altinda girmeli yada bilinen bir markayi satin almalilar.
devamını gör...
ascend p1 modeli alınası, kullanılası ve sevilesi telefondur. yarı iletken fabrikası vardır. ve geçtiğimiz sedon atletico madrid takımın göğüs reklamı bu firma tarafından alınmıştır. çinlidir ama kalitelidir.
devamını gör...
huawei, 2013'ün 3. çeyreğinde akıllı telefon pazarında dünyanın ilk 3 şirketi arasında yer aldı.

araştırma şirketi strategy analytics'in araştırma verilerine göre huawei, ikinci çeyrekte yüzde 4,4 olan pazar payını yüzde 5,1'e çıkararak akıllı telefon pazar payı sıralamasında 3. sıraya yerleşti. aynı konuda verileri yayınlayan bir diğer araştırma şirketi idc'ye göre de huawei, yüzde 4.8'lik pazar payı ile 3. sırada yer alıyor. huawei'nin bu başarısında, geçen eylül ayında türkiye'de de satışa sunulan huawei ascend p6 gibi yüksek teknolojiyi estetikle bütünleştiren ürünlerin tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılanması bulunuyor.


bir yilda yüzde 76,5 büyüdü

araştırma şirketi idc verilerine göre, 2013'ün 3. çeyreğinde 12,5 milyon adet akıllı telefonu pazara sürerek geçtiğimiz yıla oranla yüzde 76,5'lik büyümeye imza atan huawei'nin bu başarısında ascend p6 ve g610'un çin'deki başarısının olduğu belirtiliyor. etkileyici batarya kapasitesi, 1.2 ghz dört-çekirdekli işlemci ve 5 inçlik ekranıyla çin ve hindistan'da tüketicilerin büyük ilgisiyle karşılanan huawei g610 serisi akıllı telefon, çok yakında türk tüketicileriyle de buluşacak.
kaynak: iha
devamını gör...
sponsorluğunu yaptığım firma.

hem para saydım, hem de göstere göstere her yerde elimde gezdiriyorum.

cari açık mı? yok valla ben dışarıdan kayıt dışı getirdiğim dolarlarla aldım telefonu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar