hulki cevizoğlu

#haber 

bir zamanlar kanal 6'da yaptığŸı ceviz kabuğŸu adlı tartışŸma programı ile başŸarılı bir çıkışŸ yakalamışŸ araşŸtırmacı gazeteci. sonraları ulusalcılık denizinde boğŸuldu gitti. yazık etti kendine.
devamını gör...
ankaradan bağımsız milletvekili adayı oluyordu yoksa oldu muydu olacak mıydı da bir açıklama yapmıştı "eğer tüm türkiyeden oy alınsa ben kesin milletvekili çıkarım" demişti. dün gördüm sağlığı yerinde, sakalları aklaşmış biraz daha ama naparsın yaşlılık işte.
devamını gör...
son programlarında karşıt görüşte olduğu konuklarının ağzına sözlerini tıkayıp konuşturmamasıyla gözümden düşmüştür ." one minute" demek istiyorum kendisine..
devamını gör...
kendisini inaçsızlıkla itham etmeye çalışan -ya da ima yollu senin ne olduğunu biliriz cevizoğlu diyen- konuklarını ben kısa surelerin hepsini ezbere bilirim canlı yayında bana okutmayın diye konukları tehdit eden kendisinde rahşan hanım tarafından ecevitin ışığı görülmüş ekranlardan siyasete transfer olmuş gazeteci.
devamını gör...
ne bileyim bu adam başlarda çok iyi geliyordu bana hatta faydalı bir programı vardı ceviz kabuğu diye hala var mı bilmiyorum çünkü ufak ve ufuksuz kanallara geçti sonra
belki de zaman geçtikçe anladık neyin ne olduğunu
ama yine de bana hep tarafsız gibi geliyordu en azından fatih altaylı, ali kırca gibi taraflı iş yapmıyordu,
ben hulki cevizoğlu'nu kaptırdığımızı düşünüyorum oysa kazanılabilirdi çokta iyi olurdu hani.

siyaset onun bitmesi demek olacak
olsun
bizim için bitmişti zaten
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar