yaptığı terbiyesizliği anlatırken bile terbiye sınırlarından çıkmış yazık yani ne diyelim. neymiş daha beyaz çarşaf olabilirmiş yemek yemeleri çok zormuş hayatları çok zormuş. hülya avşar da tenis oynamasaydı mesela onun yerine masa tenisi daha kolay değil miydi? beyaz mini etek yerine spor bir tayt giyse daha fazla rahat etmez miydi mesela? bir de dersimi aldım dercesine bakın biz de taktık peçeyi gördünüz mü diyor? taktığın peçe falan değil bir maske. neymiş peçeli kadınlar çok uyanıkmış bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. virüs gelecek diye mi peçe takıyor bu kadınlar. valla tüm medyaya yalvaralım parası neyse verelim artık şu tipleri ekranlara çıkarıp mikrofon uzatmasınlar. gına geldi yemin ediyorum. şu süreçte ağlamayan ünlü kalmadı ya. kimi geçinemiyorum diye ağlıyor kimi de böyle hayattan ders aldığını düşünüp aforizma osuruyor.

--- alıntı ---

hülya avşar, "ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. çok uyanıklarmış. bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. o kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. zehra görmüştü bir tanesini. 'öcüü' demiştim. korkmuştu.
daha beyaz çarşaf da olabilir diye. sonunda gördünüz mü? biz de taktık peçeyi... fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da öğrendim. zormuş da....
tabii ki gerçekten şuna inanıyorum ki çok zor hayatları varmış. bir kere sıcak... yemek yemek zor. Allah kolaylık versin..." ifadelerini kullandı.


--- alıntı ---
devamını gör...
şuraya uzun uzun yazarım da bu kadın beyinsizin teki, onun söylemine cevap yazmaya değmez.
tanım: etini sunarak çoluk çocuğuna rızık götüren beden emekçisi kadının bomboş beyanı.
g*tünü açmaktan başka bir vasfı yok, sözlerini sözlüğe taşımaya değmez, geçiniz.
devamını gör...
iki farklı haber kaynağından iki farklı şekilde ifade buldum:

milliyet:
--- alıntı ---

"ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış, biliyorlarmış başımıza gelecekleri. zehra görmüştü birini 'öcü' demişti, korkmuştu. sonunda gördünüz mü, biz de taktık peçeyi..."

--- alıntı ---

a haber:
--- alıntı ---

"ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. çok uyanıklarmış. bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. o kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. zehra görmüştü bir tanesini "öcü" demiştim. korkmuştu"

--- alıntı ---

tahmin edebileceğiniz gibi milliyet hülya'yı savunuyor, a haber hülya'yı gömüyor.

emin olmak için video kaydını açtım:hala demiştim mi diyor demişti mi diyor emin değilim. demiştim gibi algıladım ben. bir çocuğun öcü demesi normal iken hülya'nın kocaman aklı başında bir kadının demesi hakaret sayılabilir. yine de bu çok önemli değil. tavırları, üslubu, her şeyi açıklıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar