hüseyin nihal atsız

#özgürler 

milliyetci hareket in ideologlarından güzel kitapları vardır gaza gelmek için okunabilir ama sadece romanları fazlası zarar. bozkurtların dirilişi falan diye. kafatascıdır, oğlu yağmur atsız star da yazmaktadır babasına çekmemiş vasiyete ihanet etmiştir*.
devamını gör...
vasiyetini okuduğumda oooo amca sen aşmışsın dediğim adamdır..
oğluna vasiyeti takdire şayiandır

yağmur oğlum;

bugün tam bir buçuk yaşındasın. vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. öğütlerimi tut, iyi bir türk ol!

komünizm bize düşman bir meslektir. bunu iyi belle. yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. ruslar, çinliler, acemler, yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

bulgarlar, almanlar, italyanlar, ingilizler, fransızlar, araplar, sırplar, hırvatlar, ispanyollar, portekizliler, romenler yeni düşmanlarımızdır.

japonlar, afganlılar ve amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

ermeniler, kürtler, çerkezler, abazalar, boşnaklar, arnavutlar, pomaklar, lazlar, lezgiler, gürcüler, çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

tanrı yardımcın olsun.

yalnız oğlu koministtir...

(bkz: zalimden alim doğar)

devamını gör...
oğluna yazdığı mektuba bakılacak olunursa, dünyada dost bulmak zordur. bunu diyen adam da elbette ki faşistin dik alasıdır. neyse ki yalnızca üç-beş çapulcudan fazlasını etkileyememiş, ölüp gitmiştir. Allah rahmet eylesin, yardımcısı olsun.
devamını gör...
kaybettiği parti kurultayını kazansaydı türkiyede şu an çok fazla şeyin farklı olabileceğini düşündüğüm insan. kurultaydan sonra "türklerin Allahı tanrıyı yendi" demiştir.
devamını gör...
gelmiş geçmiş en kafatasçı yazar. islamiyet hakkında nasıl bir din olduğu önemli değil, önemli olan türklerin işine yarayacak mı yaramayacak mı diyen insanımsı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar