huskarl

#6743333 - - - -> birbirini destekleyen giriş-gelişme-sonuç, tecrübe kokan müthiş nasihatler, amele sevk ettiren önemli hatırlatmalar ve samimi dua ile kapanış. muzzam. okumayan kalmasın!
devamını gör...
age of empires evreninde gothların sahip olduğu özel askerler. bunlardan oluşan bir ordu tüm şehirleri yıkıp geçebilir.

bir de yazarımız var.

edit: ey klavye! goth'u foto diye de düzeltmezsin.
devamını gör...
(#6760533) bu videonun gazına gelip klipte kullanılan anime a.d. police files'ı izledim. üç bölümdü hepsini izledim ve sonuç olarak hayatımdan 75 dakika çalındı. hesap günü sorsalar ne cevap vereceğim diye düşünüyorum. o kadar boş beleşti.
devamını gör...
#6765217

aseton gibi adamım elhamdulillah. her şeyim de doğu'dan, doğulu, doğuca. kusura değil batı'ya bakacağım, ecnebi tabiatı'na öyküneceğim. adamlarda sistem var abi.
devamını gör...
bu çağda hâlâ annesinin bulduğu kızla evlenen kaldı mı ya? kalmış demek ki, tebrik ediyorum kendisini. annesinin gelinini seçme hakkını elinden almaya çalışmaması takdire şayan.
devamını gör...
neye niye kızdı bu kadar anlamadım ama lüzumsuz kastı. git bir sigara falan iç rahatla yahu. hepimiz öleceğiz bunun bilincine varalım bence. bana fikrimi mi sormadın?
devamını gör...
bu sözlükte yazan hali hazırda en eski yazarım. bir çoğunuz sözlükte matrix te akan harfler bile değilken sizden öncekilerle burda kahkahalarla tanimlar girer birbirimize şampanya patlatırdik. tepkim bu yüzden fazladır. kibirli yi de pek severim.
devamını gör...
sözlüğe hareket getiren enerjisini sevdiğim takip etmekten inanılmaz keyif aldığım uzaklaştırılmasına çok üzüldüğüm yazar. kendisi nevi şahsına münhasır yazarlardandır, dilinden üslubundan tanımın ona ait olduğunu tahmin edersiniz ve sözlükte yazmaktan ciddi keyif aldığını okuyarak anlarsınız. özellikle spor, müzik ve sinema alanlarındaki bilgi ve yorum içerikli tanımlarıyla dikkat çeker. sayesinde pek çok kaliteli film izlemişimdir, şarkı keşfetmişimdir. muhtemelen şimdiye kadar uzaklaştırılan hesaplarındaki tanımların tamamı bir hesapta toplansa sözlükte tüm zamanların en çok tanım yazan yazarları arasında ilk ondadır. sebebi her neyse -ki nickaltında da belirtilmemiş- gömmek yerine orta yol bulunması çok daha iyi olurdu bence. bu kötü bir çözüm yolu. sözlükte bu kadar istikrar sağlayan insanları kaybetmek yerine kazanmaya bakmamız gerek.

sözlüğe girer girmez ilk kendisinin entrylerine göz atıyordum ne zamandır. bu gerçekten kötü oldu. gökyüzünden bir yerlerden bizi izliyordur şimdi. r.i.p huskarl, seni unutmayacağız...
devamını gör...
hay Allah 3 hafta evvel mesaj atmış cevap yazayım dedim amma kullanıcı aktif değil diyür.
neyse anacım. amacım manken olmak falan değil 36 dan 34 bedene inmek.

teşekkürler saygılar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar