hüsnü mahalli

akşŸam gazetesi yazarı. politik konulardaki derin bilgi birikimi ile çok akıllıca tespitler yapıp, amerika ve israil'in ortadoğŸu planlarını her fırsatta deşŸifre eden yazar.
devamını gör...
ortadoğu uzmanı diye ortalıkta gezip yorum yapanları gördükçe bu adamı unuttular mı yoksa kasti mi yapıyorlar diye merak ettiğim adam.
devamını gör...
ortadoğu'daki arap isyanları dolayısıyla hemen hemen her kanalda aynı gün içerisinde sık sık görebileciğiniz; olayları yorumlama tarzını beğendiğim, arap asıllı, boş olmayan gazetecidir.
devamını gör...
yıllardır kendisi hakkında fikrim değişmeyen adam , öyle süper bilgili falan değildir kendisi , arap dünyasını birazcık takip eden hüsnü mahallinin bildiklerini bilir.

suriye vatandaşıdır .


devamını gör...
bugün tv net'de rastgeldim kendisine. israil hakkındaki görüşlerini yorumlarını dikkatle dinledim, siyonistlerle dost olunamayacağını bas bas bağırması, birileri gibi afaki değilde söylediklerini somut veriler kullanarak pekiştirmesi kanıtlaması, sürekli o heyecanlı tavırları, ateşli üslubu filan gerçekten insanı etkiliyor. konuşmasının büyük bir bölümü israil devletinin yanar dönerliği- şerefsizliği- teröristliği üzerinde geçti. kısaca keşke daha fazla konuşma fırsatı bulsa da dinlesem dediğim ender müslümanlardan birisidir kendileri.
devamını gör...
baasçı olduğu doğru değil.çok irdeleyen ama bazen karışan bir kafa.tabi ki vatansever bir arap olarak ülkesini esad sonrası neler beklediğini bildiği için isyancılara sıcak bakmayabilir.ben ilk çıktığında izler ve dinlerdim.ama artık değil.daha doğrusu çeçenlerin beslan katliamını savunduğundan beri ilgilenmiyorum.bu olay da onun yeni şafak yazılarının bitmesine yol açmıştı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar