ibb sosyal tesisleri

ucuz yerlerdir. genelde güzel manzaraları vardır. en güzellerinden biri fethi paşa dır. genelde muhafazakar kesim takılır. gidip görülmelidir.
devamını gör...
fazla bir numarası yoktur. muhafazakar tayfanın sözlüklerinde el üstünde tutulur ama ekşi sözlük'e uğradığımızda tostundan çayına çikolatasından masasına kadar laf edilir ve az biraz haklıdırlar.
devamını gör...
bir kere floryadakine kahvaltıya gitmiştik. 100% pişman olduğum bir hadise oldu. daha da adım atmam.

sosyal tesislerdir. sosyal tesisten öte restoran olarak hizmet verirler, bildiğim kadarı ile.
devamını gör...
çalışanları belediye memurlarından mı seçiyorlar bilmiyorum ama büyük bir kısmı hizmet sektöründen şutlanması gereken insanlar. kimisi var ki sanki nüfus müdürlüğünde aile toplum kağıdı istiyorsunuz gibi muamelede bulunuyorlar.
devamını gör...
asla ve asla balık yenmeyecek mekandır.balığın yanında meze olarak ıspanak vereni ilk defa görmem bir yana , bayat abi bayat resmen ve cebren bayat balık veriyorlar.iki defa bu hataya düşüp zehirlenmediğime dua ediyorum.denize sıfır bir mekanda balık ye ve bu bayat olsun inanılır gibi değil.ha bir de nargile cafe yapmış hamidolar içerde nargile içilmiyor ne iş anlamadım.*
devamını gör...
beykoz'da olanı büyüktür ve dahi denizin dibindedir. içerideki kitleyi görünce, kişiye kendini oligark hissettirir. daha balığını yiyemedik, bir dahaki sefere inşallah. yalnız süleymaniye çorbası diye bir şeyleri var ki, kesin tadın. olağanüstü! içinde yok yok. o yüzden tek tek ne vardı hatırlayamıyorum ama güzel. bir de içerideki seçkin kitleye aldanıp korkuya kapılmayın, fiyatlar gayet uygun.
devamını gör...
yakında içki servisi başlayacaktır muhtemelen, beş sene uğrayamayacağız demek ki. nihat mıyız biz demlenenlerin yanında takılalım?

vatandaş da rahat rahat içkisini içer.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar