ibni teymiyye camii baskını

hamas'ın islam şeriatı isteyen müslümanları öldürdüğü baskındır. bazı yazarlara göre hamas mücahid ama orda ölen müslümanlar cihatçı şovalye leştir.


devamını gör...
demokratların kucağındaki müslümanların yerdeki yaralı müslümanları ayy pardon cihatçı şovalyeleri öldürdüğü baskın.

varol ey büyük hamas.
devamını gör...
onlara: 'allah'ın indirdiğine ve peygambere gelin' dendiği zaman, münafıkların senden büsbütün uzaklaştıklarını görürsün. nisa / 61

hamas'ın uzaklaşmaktan da öte müslümanları katlettiği saldırı.
devamını gör...
haşevi taifenin fitnesine karşı bir kısım müslümanların verdiği cevap.

haşevilerin önderi ebu'n nur el makdisi denen bu bunak kişi halkı açlıktan kırılan gazze'de "hörsözön ölönö kösölööööm" diye böğürünce hamas'ta gereken cevabı vermişdir.

yahudi köpeğine karşı mücadele verdikten sonra yapılacak tartışmaları önceleyen adam en iyi ihtimalle yahudi'ye hizmet eden bi ahmaktır. hain demiyorum bakın.

hamas'ın eline sağlık.
devamını gör...
şeriat isteyen müslümanlar diyince masumlaşan olaydır. açıkça görülüyor ki hamas yapması gerekeni yapmış, ülkesinde işid belasını defetmiştir. bi tarafına güvenen varsa müslüman memleketlerinde, müslüman katledip güya cihad edene kadar bir sınır kadar ötesinde kafire cihad eder. iki koca ülkeyi virüs gibi başta insanını kültürünü, tarihini, varlığını resmen yok eden işid, israile bu kadar mı uzak duruyor? köy basıp kadın çocuk müslüman katletmekle mücahid olunmaz. mücahid zamanında yıllarca usanmadan dağlarda evlerinde ruslara karşı savaşan çeçenler gibi olur.
devamını gör...
islam devleti neden israile saldırmıyor diyenlere büyük bir cevaptır bu video.hak yoldan sapan demokrasiyi kendine sığınak gören hamasın cami basıp müslümanları tarayarak bize aslında ne kadar güzel müslüman olduklarını göstemişlerdir.hatta o kadar müslümandırlar ki videoda gözükmeyen yaralıları bile öldürmüşlerdir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar