ibrahim adnan saraçoğlu

kimya profesörü olmasına karşŸın çoğŸu tıp doktorundan fazla tıbbi bilgiye sahip olduğŸunu düşŸündüğŸüm , bitkilerle haşŸır neşŸir olmaktan dolayı hastalıklara karşŸı bir çok bitkisel tedavi yöntemi gelişŸtirmişŸ olan ayrıca genel kültür ve kuran-ı kerimle ilgili bilgisiylede göz kamaşŸtıran tevazu dolu müthişŸ insan
devamını gör...
gerçekten Allah razısı için işini yapan ve internet sitesinde yazıyo bütün kürler kitabımı almanıza gerek yok bile diyebilen,soğan kürü ile derdime şifa bulmuş saygı değer insan,allah ondan razı olsun.
devamını gör...
son dönemde bitkisel ürün ve sağlık kitapları ile sıkça gündeme gelen ibrahim adnan saraçoğlu aslında bir kimyacı ve elektirik santrallerı kuran bir şirketi var.

--- alıntı ---

Aslen Safranbolu'lu olan Saraçoğlu,1949 doğumlu.
Kimya eğitimini tamamladıktan sonra 1982 yılında Avusturya Bilim Araştırma Fonu'nun projesi üzerinden doktara çalışmasını Avusturya Graz Teknik Üniversitesinde tamamladı. Aynı üniversitesinin Biyoteknoloji-Mikrobiyoloji kürsüsünde asistan olarak görev yaptı. 1985-1986 yıllarında Çukurova Üniversitesinde çalışan Saraçoğlu, 1987 yılında Doçent, 1994 yılında Profesör oldu. Türkiye'de lab'lı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı.Karl Franzes Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışan Saraçoğlu, aynı zamanda AVL Araştırma Merkezinde fizik ve medikal sensör bölümlerinde araştırmacı ve üst düzey yönetici olarak görev yaptı.Viyana Teknik Üniversitesinde profesör olarak çalışan Saraçoğlu'nun uluslararası yayınlanmış makale ve patentleri var.

Son yıllarda Phyto-biyokimya ağırlıklı çalışan Saraçoğlu,bitkilerin insan sağlığı üzerindeki çalışam ve araştırmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Amerika ve Avrupa'da internet üzerinden uluslararası bir çok sağlık siteleri ve Forumları "Prof.Saraçoğlu Yöntemlerini" tüm dünyanın hizmetine sunmakta ve yine tüm dünyadan binlerce insan her gün bu siteleri ziyaret etmektedir.

Brokolinin,prostatit ve iyi huylu prostat büyümesi(benigne prostate hyperplazy ve de lavanta'nın Hepatit-B ve Hepatit-C ye karşı etkilerini ilk defa tüm dünyaya tanıtan Prof. Saraçoğlu'dur.Bitkisel olarak önleyici ve koruyucu tedavi kavramını ve yöntemlerini ilk geliştiren Prof. Saraçoğlu'dur.
--- alıntı ---


http://www.saracoglu.at/bol...
devamını gör...
basında adını sıkça duyuyordum hiç izlemedim ama sabah programlarına falan davet ediliyormuş, bitkisel kürler kitabı da çok satanlar arasındaymış;

bu ön bilgilerle ve doğan grubu gazete ve tv'lerinde sık görünmesiyle hakkında olumsuz şeyler düşünürken bir konferansına gitme imkanım oldu ve kafamdaki adnan ibrahim saraçoğlu bambaşka biri oluverdi.

öncelikle tam bir kur'an aşığı, ayetleri, içeriğini, çok iyi biliyor hatta yeri geliyor tefsir bile yapıyor, özellikle bakara 205. ayet *. hakkında söyledikleri çok yerinde ve güzel tespitlerdi.

israil'in tohumları nasıl değiştirdiğini, hormonlu sebze ve meyvelerin zararlarını tek tek anlattı.

kur'an ve bilim adında bir kitap çalışması içinde olduğundan bahsetti.
sağlık için bazı pratik bilgiler verdi.

7 yaşında babasının onu teheccüd namazına kaldırıp dua et dediğinde içinden hep ilim istediğini söyledi.
ailesinden kalan 30 dönem narenciye bahçesini ise vakıf kurup huzur evi için tahsis ettiğini anlattı.

tam bir bilim adamı bilim sevdalısı imanlı bir prof.
inş. ibrahim adnan saraçoğlu gibi gerçek bilim adamlarının sayısı artar.
devamını gör...
branş ı sağlık profösörü ve alanıyla ilgili kullandığı her terimin ardında bir ayet ve peygamberin hayatından kesitler sunması henüz hikmetin ve aydınlığın kaybolmadığını bu gibi insanlar üzerinden geliştiğini gösteriyor ve ümitlendiriyor.
devamını gör...
konuk olduğu programları zevkle izlediğim güzel insan. konuşması sade ve düzgün. oldukça sakin ve bilgili. ayetleri arapça haliyle okuduğu vakit konuşması daha bi etkileyici oluyor.
devamını gör...
günümüz dünyasında diyebiliriz ki "can boğazdan çıkar". tamam her devirde yemeğin ölçüsünü kaçırmamak lazım evet ama günümüzde de yediğimiz içtiğimiz tabiatın kuralına aykırı arkadaş. bugün millete sağlıklı gıda ile ilgili tavsiye veren insanlardandır saraçoğlu.

-değerli bir profösör.
devamını gör...
tayyip erdoğanın muhtemelen başdanışmanı kamuflajı ile sağlık durumunu kontrol altına almasını istediği kişidir. kimseye güvenilmemesi gereken bu zamanda isabetli bir seçim olduğu düşüncesindeyim.
devamını gör...
1949 safranbolu doğumlu kimyager, akademisyen ve biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı, cumhurbaşkanlığı baş danışmanı.

hazırladığı özel kürlerle ve yerli tohumların ıslah edilmesine dair gayretleriyle ekranlarda sıkça gözükmüştür.
devamını gör...
iletişim kısmına probleminizi yazdığınızda derhal cevap gelen bir web sitesine sahip otçu amca. valide sultan romatizma için kullandığı kürden çko faydasını gördü bu yüzden alternatif tıpa yönelmek isteyen varsa saraçoğluna doğru yönelebilir.
devamını gör...
dizlerimle ilgili yıllardır bir problemim var. saraçoğlu amcama bu sefer yazdım bakalım bir kürü varmıymış bu yorgun savaşçı için.

bitkilere fısıldayan adam. ahmet marankiye göre daha işinin ehli ve reis'in *baş sağlık danışmanı.
devamını gör...
sitesine bir rahatsızlığımla ilgili belgi almak için yazı yazdım. bir kürünüz var mı diye sordum. üç gün sonra yok kürümüz diye mesaj attılar. halbu ki, rahatszlığımla ilgili bir kaç i. saraçoğlu videosunda şiddetle önerdiği üç bej bitki duydum. kuşburnu kereviz vs.

ancak site yok kür dedi. neyin peşinde lan bu site? çalışanlar saraçoğlunu sabote mi ediyor? aşağılık mosad ajanları!
devamını gör...
bilgi birikimine, insanlık yararına hareket etme samimiyetine güvendiğim güzel bir müslüman. satışına başladığı ürünleri gördüğümden beri kendisi adına endişeleniyorum. sanki ticaretle uğraşıp büyük paralarla oynayan müslümanlar dinleri bakımından daha tehlikeye açık gibi geliyor. Allah ayağını doğru yoldan kaydırmasın.
devamını gör...
ulan bu adam tabiat eczanesi, Allah, muhammed ayağıyla milleti söğüşledi, yetmedi gitti en son cumhurbaşkanına danışman mı ne olduydu.

sen ne güzelsin siyasal islam, her sektörde yerin var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar