ibrahim tatlıses

şanlıurfa'da oxford olmadığı için okuyamadığını söyleyen türkücü.
ibo show'da yıllardır gördüğüm üzerine sadece türküsünü, şarkısını söylemesinin kendisi için daha yararlı olacağını düşünüyorum. hiç konuşmasın, konuşunca neler söylediğini görüyoruz.
devamını gör...
şarkıcıdır. yapmış olduğu kaba davranışları yüzünden birçok insanın tepkisini almıştır. eski şöhreti, eskiden görmüş olduğu saygı ortadan kalkmıştır. insanlara bağırması, tehdit etmesi ve şiddet uygulaması şarkıcılığının önüne geçmektedir maalesef.
devamını gör...
otuz senedir ben okuyamadım edebiyatı yapan, para içinde yüzdüğü halde kendini bir nebze olsun geliştiremeyen, otuz seneki halinden hiçbir farkı olmayan, sadece türkü söylemesini istediğim, aponun sorgusunda ismi geçen urfalı türkücüdür.
devamını gör...
sadece müziği ile gündemde olsa hakkında pek çok olumlu entry girilebilecekti lakin; siyasetten yer altına hatta dine diyanete kadar olan demeçleri, ekranlarda milyonlar önünde yapmış olduğu terbiyesizlikler söz konusu olunca müziğine ait bütün güzelliklerini kaybeden türkücü.
devamını gör...
irenç ve kasıtlı şivesiyle zerre haz vermeyen sesi büyük, sanatı küçük insan. ceketin kollarını direseklere kadar sıvamak bunda, poşet patlatır gibi alkışlamak bunda... yürü git işen gücen bah.
devamını gör...
"beni annem urfada doğurdu.beni annem magarada doğurdu"repliğiyle hafızalarımıza kazınan ve ordan bir türlü çıkmak bilmeyen kabadayı türkücü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar