ideal kadın

akıllı olan kadındır. eşini baş tacı, evini gül bahçesi yapan, evlatlarının sığınağı olan kadındır. onunla herşeyi konuşabilir, fikir alış verişinde bulunabilir, gözünüz kapalı, içiniz rahat şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.
devamını gör...
amacı kocasıyla birlikte idealliğe ulaşmak isteyen kadındır. tek başına ideal olamaz ne erkek ne kadın. birleşince ancak. e ona da vakit var diyorsanız, kendinizi ideal hissetmediğiniz sürece karşınızdakinden de öyle bir idealizm beklemeyin e mi yavrıııııııım *
devamını gör...
kendini idealize eden, egosu yüksek(bkz: ), her kadında aptal hayallerini arayan saf beyinlerin uydurduğu bir tanımlama. gerçeklik ve de gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.
sahi nedir ideal!
devamını gör...
aşk ve gururda hatırladığım kadarıyla bar darcy'nin tanımlaması, resimden müzikten anlayan, kitap okuyan, entelektüel birikimi olan, yürüyüşü ve nelli bir havası olan diye gidiyordu. ve bayan elizabeth'in yanıtı da şöyleydi; bunu düşünmek için ciddi bir çaba harcamış olmalısınız. zira böyle biri olsa dahi ciddi çirkin olurdu. vs.vs. güldürmüştü.
devamını gör...
ne yapsa yaranamayan kadındır. fedakarlık yapar çantada keklik denir, ağırdan alır burnu havada denir.

ne olursa olsun her kadın ve her erkek kendine layık olan insanla beraber olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar