1. (Tematik)
geçmişŸte yaptığŸımız bazı şŸeylerden rahatsızlık duyan vicdanımızın el vermediğŸi itiraflardır.

- kendi adıma itirafım, kuran kursundan kaçıp atari salonlarında fink attığŸım her gün için 61 gün oruç tuttum. keşŸke yapmasaydım.
devamını gör...
2. (Tematik)
itiraf ediyorum bu başlığı ben açtım ama saniye farkıyla ihl sözlük yazarlarının itirafları başlığı benim başlığımdan önce yayına girdi ve bende saygısızlık etmemek için tanımımı sildim. fakat girilen ilk tanım bu başlığa olunca yeni bir tanım, yani bir itiraf girmeye karar verdim.
devamını gör...
3. (Tematik)
dindar olduğumdan ya da islami bi platforma ihtiyaç duyduğumdan değil, fikirlerimin tamamen zıt olduğu insanların çoğunlukta olduğu bi yerde olmak ve tartışmak hoşuma gittiği için burdayım.
devamını gör...
4. (Tematik)
aşırı dindar bir insan olduğum için değil, sadece son zamanlarda özellikle sanal alemde müslümanlara yapılan çirkin saldırılara , hakaretlere, haksızlıklara katlanamadığım için buradayıhttp://m.ne ilginçtir ki bu doğrultuda artan her saldırı beni daha da dinime yaklaştırıyor...bu da şahsım açısından garip bir durumdur.

ne de olsa ne demiş şair ; küfre yaklaştıkça inancım artıyor
devamını gör...
6. (Tematik)
itiraf etmem gerek, geçen 4-5 gün boyunca provokatif eylemlerin içinde bulundum. şimdi sizlerden af diliyorum. bir şansı daha hak ediyorum, canlar.lütfen alın beni aranıza.

devamını gör...
7. (Tematik)
itiraf ediyorum,cuma günü işten geldiğimde çantayı bir tarafa çeketi kravatı bir tarafa savurup, yüksek sesle "friday ı'am in love" dinleyip yetmezmiş gibi bir de bu saçma sesimle eşlik eden benim.bizim üst katta, alt katta, yan dairede veya yan binada duyup kim bu embesil dediğinizi duyar gibi oldum bir kaç defa,hadi hakkınızı helal edin.
devamını gör...
11. (Tematik)
az önce annem aradı, dersler nasıl oğlum dedi.

iyi anne çalışıyoruz işte sınavlar var dedim.

ama yalan söyledim be sözlük, evet sınavlar var kısmı doğru ama çalışmıyorum.

çok pişmanım be sözlük.
devamını gör...
14. (Tematik)
burnum ve sümüğüm ile ilgili takıntılarım var. sanki sürekli olarak burnumun ucunda sümük kalmış ve herkes görüyor ama bana söylemiyormuş gibi hissediyorum. bu yüzden saat başı mendil ile burnuma sondaj yapıyorum.
devamını gör...
16. (Tematik)
- 2 kutu birayla sarhoş olabiliyorum. etrafımdakilere çaktırmasamda bu özelliğimi çok seviyorum, aslında kendimi pek sevmem. sarhoşken çogzelim, hepsi bu.

- baş parmağı yırtılan çoraplarımın hiçbirini atmam, koleksiyon yapıcam ilerde. sonraki nesiller beni böyle hatırlasın.

- kelebeklerin kanatlarını koparmaktan çok büyük bir zevk alıyorum. daha önce bırakmayı çok denedim ama olmuyor. bu gerçekle yaşamayı öğrendim.

- kuaföre gitmeye hazırlanırken, yolda içimi çok büyük bir heyecan ve korku sarıyor. daha önce çok kereler kapıya kadar gidip geri döndüm.

- belediye otobüsüne binip insanları incelemek hobilerim arasında. ama şunu üzerimden yıllardır atamadım; ineceğim otobüs durağına yaklaşırken panik yapıyorum fazlasıyla. o durakta değilde bir sonraki veya ondan çok çok sonraki durakta inecekmişim gibi hissediyorum.

- boş zamanlarımda kitap okumak, sinemaya gitmek gibi etkinliklere girişmiyorum. kitap okumanın boş zamanı mı olur lan!

- "büyüt istersen" adlı bi'şarkı vardı kimin hatırlamıyorum ama şarkıyı andımız gibi ezbere biliyorum. Allah ayırmasın sevenleri...

- otobüs yolculuklarına bayılıyorum, özelliklede mola yerlerine. o zamanlar titreye titreye tuvalete gitmek acayip hoşuma gidiyor. ama çok pahalı be, 1 lira felan alıyorlar.

- lost'u izlemedim, izlemiyorum, izlemeyeceğim, izlemem! dünya tersine dönse vazgeçmem.

- yeniden doğup gelsem yıldız tilbe olurdum diye düşünüyorum çok orijinal bir kadın.

- cehenneme inanmıyorum ama bir sıcak var.*

- bozuk paraların daha samimi olduklarına inanıyorum, onların bambaşka bir havası var. sanki doğduğumdan beri benimle beraberler. öylesine güzel, öylesine benim olan bi'şey işte.
devamını gör...
17. (Tematik)
itiraf ediyorum bu başlığı açmayı hedeflemiştim.
* beni tam 1 hafta sonra yazarlığa kabul ettiği için, ihl sözlüğe yazma gibi bir çabam yoktu. lakin çıkamıyorum buradan yahu.
*uzun zamandır bir şeyler itiraf etmedğimi farkettim.
*sözlüklere nick aldıktan sonra aklıma hep daha güzle başka şeyler geliyor ve bu beni deli ediyor.
*egosu tavan yapmış biri olduğumu düşünüyorum, neredeyse her entryden sonra "ben" butonuna basıyorum.
*geceleri erken yatmayı gündüzleri erken kalkmayı sevmiyorum.
*tvlerde reyting için saçmalayan insanları gördükçe utanıyorum daha sonra aşırı şekilde sinirleniyorum.
*trafikte küfretme potansiyeline sahibim ve bu görüntüme hiç yakışmıyor.
*bir kaç ay içinde aşırı şekilde zayıfladığımı biliyor ve doktora gitmekten çekiniyorum.*
* itiraf ediyorum iş bu entrydeki tüm yazılanlar kişiseldir ve kimseyi enterese etmemektedir. lakin itiraf ediyorum yazmaktan keyif almaktadır şahsım.
ve itiraf ediyorum
*çok uykum var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar