ihl sözlük yazarları

yandaşŸ sözlük yazarlarıdır. şŸaka şŸaka her görüşŸe sahip insanlardan oluşŸan ancak muhafazakar damarları ağŸır basan yazarlar grubudur. istisnalar her daim mevcuttur.
devamını gör...
sözlük ahalisinin artı-eksilerinden ziyade, kiramen katibin'in yazdığı artı-eksiyi kaale alırlar. gel gör ki, ikisi örtüşüyorsa, muazzam dikkate şayandır.
devamını gör...
bir çoğu paket servis, copy paste yazarı.
hatta komik, çocuksu kullanıcı adlara sahip.
kelimelerle dans edecam deyu şekilden şekile giren,
ulean bana da entellektüel desinler, onlardan 2 gömlek farklı olduğumu göstercam deyip
gömleğinin düğmelerini iliklemeyen yazarlar.
devamını gör...
içlerinde tespit adamcıklarının olduğu insan topluluğu. şöyleki, girdiğiniz entry bir komedyene ait bir espriden atıf yapılarak yazılmış ve bu yazının sonunda belirtilmiş.
peki bizim haylaz, atik, ergen yazarımız durur mu.

+ hedenin esprisini yapan yazarın sevinç gösterisi.. hede de höde.
- öylemi çok bilmiş, sazan ukala üstad bozuntusu seni. sen önce şu ağzının kenarındaki salyaları sildikten sonra daha az tükürük saçarak konuşmayı dene ondan sonra tespit yaparsın.
+ ama...ama...ben tespit yaptım. ondan şey ettim..
- senin yaptığın tespit değil ki, sazanlık. [şrak] [rakşık]
devamını gör...
büyük çoğunluğunun ''veri tabanına ufak bir katkıda biz yapalım, sözlük sözlüğe benzesin'' gibi bir derdi olmayan yazarlardır. varsa yoksa ateist böyle müslüman şöyle...
devamını gör...
ne yapsalar yalaka olur lan bunlar. nasıl bir sözlük oldu burası düşünüyor insan. eski yönetime haksızlık yapıldı dese eski yönetimin yalakası, yeni yönetimide desteklememiz lazım ihl sözlüğün karışmasına izin vermeyelim, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım dese yeni yönetimin yalakası olur. birde bunları yalaka ilan edenler. ya eski yönetimin yalakaları ya da yeni yönetimin yalakalarıdır. gel de çık işin içinden. galiba burda ki esas sorun ihl sözlük ilk kurulduğunda ki halis niyetler zaman içinde her iki tarafta da kaybolmuştur.
devamını gör...
casus cinsinden olanlarında virgülden sonra gelmesi gereken boşluk konusunda cimri davrananlarının olduğu yazarlar. lan adam en basit yazım kurallarından birisini es geçmiş, aynı zamanda girdiği entrylere bakıldığında sözlük formatı dışında ve başlık uyumu gibi bir olaydan hiç haberi de yokmuş havası hissedilebilen özensiz entryler. ideolojiye, şakşakçılığa göre seçilince demek ki böyle durumlar olabilme ihtimali yükselmekte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar