ihl sözlük

uzun zamandır yazmak istediğim bir başlık. kısmet bu güneymiş.

yazarları tanımam etmem. öyle müptelası olduğum yazaralar da yoktur. * şunu farketim her düşünceden insan var. yani adı ihl olabilir ama sadece dindar kişiler yok. okudukça farkediyorum seküler zihniyette insanla da karşılaşmak mümkünat dahilinde.

ayrıca eğlenceli adamlar, kadınlar var burda. ben çok gülüyorum. biz hep * ekşi sözlük klonlarını gördük. evet ihl de benzer ama içerik çok farklı.

dürüst olacağım küfürlü entry yazmaktan,okumaktan keyif alıyorum ama küfür etmeden de yazılan entyler keyif verici oluyormuş.

şey diyorum ekşi sözlük gora ihl arog ikiside keyif verici biri küfürlü biri bulurlu.

velhasıl sözlük dünyası farklı bir şeyler kazandı. iyiki geldin ihl sözlük.

devamını gör...
daha ilk günden gönlümde taht kuran sözlük. bir mesaja bu kadar çabuk mu cevap verilir, anında mı gereken yapılır. helal olsun.. aferin hep böyle olsunlar küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim saygı da duyarım ayrıca...
devamını gör...
sozluğe çok fazla misyon yüklememek gerektiği kanaatindeyim. ama burası gerçekten diasporadan yuvaya dönüş gibi. kendimi gerçekten iyi hissettiriyor. bütün üstadlara teşekkür ediyorum şahsım adına. itüsozluk gibi faşizan sözlüklerden bin kat daha özgür bir ortama sahip olduğunu da rahatlıkla söyleyebilriiz.
devamını gör...
siyasetten uzak durması gereken kendisinden tasavvufi giriler beklenen ismi güzel sözlük.

"ki aslında ümit edilenin ardından gelen bir istek nihayetinde. birtakım alternatiflerinin gereksiz ziyaretlerinin beraberinde getirdiğŸi mütecaviz girişŸimlerle zoraki değŸişŸtirmeler dahi olsa ismi yine de güzel kalacak, ümit etmekten vazgeçmeyecektir."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar