ikbal gürpınar ve emre ermiş boşanma süreci

ünlü sunucu ikbal gürpınar boşanmak için mahkemeye başvurdu. ama boşanma süreci kolay olmayacak gibi görünüyor. çünkü gerek kendisi, gerekse de eşi birbirlerini feci suçluyorlar ve süreç magazin figürlerinin boşanma süreçlerini aratmayacak cinsten olacak gibi duruyor.

2013 yılında evlenen ikbal gürpınar evlendikleri günden bu yana eşinden psikolojik ve maddi şiddet gördüğünü iddia etti.

gürpınar'ın eşi emre ermiş ise suçlamalarını sosyal medyada paylaştı. eşini iffetsizlikle ve kendisini rezil etmekle suçladı.

mahkeme şimdilik emre ermiş'in ikbal gürpınar'a 50 metreden daha fazla yaklaşmamasına karar verdi.
devamını gör...
evlilikler hakkında konuşmak sıkıntılı bir iş. hele daha evlenmemiş biri olarak fakat bu çiftin bir kanalda 'düştük kabe yollarına' adında bir şeyler mırıldanması aslında 'düştük para yollarına' evresinden sonra 'düştük birbirimize para için' diyerekten devam etmiş süreçtir.
devamını gör...
sözlük yazarlarını ilgilendirmiş olması nedeniyle, beni şaşırtmış hadise.
oğlum ikbal gürpınar kim? emre ermiş nedir? bunları nereden tanıyorsunuz?
hadi tanımanıza bir şey demiyorum. boşanma süreçlerinden bana ne? size ne?
devamını gör...
süreçte ilk açıklama ikbal gürpınar'dan gelmişti. şimdi emre ermiş'de avukatı aracılığı ile cevap verdi.

açıklamada ermiş kısaca dövmedim aşırı sevdim diyor.

"ikbal gürpınar'ı asıl rahatsız eden konu müvekkilimin onu denetlemesidir.her seven sevdiğini kıskanır. müvekkilim eşini sevmiş, o nedenle kıskanmış, o nedenle facebook, mail şifrelerini takip etmiş, aracına gerek güvenlik gerekse takip amaçlı cihaz takip sistemi taktırmıştır. takdir edilirse bunlar ikbal gürpınar'ın izni ve rızası olmadan olacak, yapılabilecek işler değildir. burada sorulması gereken soru; aşırı sevgi mi ikbal gürpınar'ı bunaltmıştır. bu zamana kadar hiç sevilmediği kadar sevilmek ve de sahiplenilmek duygusunu taşımakta mı zorlanmıştır?

müvekkilim ikbal gürpınar'ı aldatmışmıdır? hayır

maddi şiddet mi uygulamıştır? hayır

döverek elinden parasını almış,parasını mı yemiştir? hayır

müvekkilim her erkek gibi kazancını ailesi için harcamıştır. bunu yakın çevresi çok iyi bilmektedir."
devamını gör...
pisliğini akıtarak, bütün hızıyla devam eden süreçtir.

koca emre ermiş'in kabe yolları isimli programın yapımı sırasında eşi ikbal gürpınar'ı başka erkeklere sürtünmekle suçladığı ortaya çıktı. yine aynı programın çekiminde gürpınar'ı dövmeye kalktığı hatta yumruğunu kaldrdığını ama set ekibinin engellediği iddia ediliyor. diğer bir iddia ise ermiş'in karısını takip edebilmek amacıyla gürpınar'ın aracına gps ve dinleme cihazı yerleştirdiği.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
devamını gör...
arkadaş ne pislik bir süreç. ülen bir adam ulu orta bir kadını nasıl sürtünmekle falan suçlar. bu kişi aynı yastığa baş koyduğun eşin lan!! ortada namusla alakalı bir problem yok gibi aga olduğu zaman Allah saklasın da bir adam magazin motoru gibi ağız ishaline yakalanmaz. bu olayda herifçioğlu çakal! sonuçta ikbal emre'ye göre paralı... parasını yiyordu ikbal'in. ikbal tekmeyi koyunca herif ağız ishaline yakalandı. ikbal gürpınar'ı savunuyor değilim kadınlık onuru diye bir şey var lan!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar