ikbal gürpınar

muhafazakar kesimin esra ceyhanı. programındaki adile teyze triplerinden gına gelmişŸ, sesini duymaya bile tahammülüm kalmadığŸı halde annemin zoruyla izlemek zorunda kaldığŸım tombişŸ teyze.
devamını gör...
kimse yok mu programı ile o kadar özdeşleşti ki onu eğlence programlarını sunarken görmek, eski küçük emrah'ı bir sit com da oynarken görmekle aynı şey..
devamını gör...
bir dönem trt de 3 tane program yaptırılıp ayda 20 bin lira maaş bağlanan muhteşem spiker. tamam bu ülkede iyi ön libero yetişmiyor da alt tarafı dandik kadın programlarını sunabilecek spiker de mi yetişmiyor. yetişmiyorsa ben geliyim lan, ikbalin maaşının onda birine yaparım ben o işi. vallahi.
devamını gör...
4 veya 5 kere evlenmiş ve boşanmış, aradığını bulamamış, koca delisi, fantazi insanı bir bağğyaann. *

edit: az kaldı haftanın en kötü entry olmasına. ha gayret dostlar...
devamını gör...
önceleri trt 3'te daracık bir stüdyoda şiir programı yapardı, güzel hikayeler anlatırdı. kendisini o dönem severdik .daha sonraları kimse yok mu adında bir yardım programının sunuculuğunu yaptı. yardım ettiği kişileri yeni evlerine götürdüğünde "siz hayatınızda böyle bir ev gördünüz mü" sözünü sık sık tekrarlayınca kendisinden soğudum. o iğrenç, ağlak kadın programlarından sonra kendisinden tiksindim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar