ikizler burcu erkeği

#ilişkiler  #özgürler 

tüm burç karakterlerinin toplamından, daha çok karaktere sahip olabilirler; üstelik aynı anda. tabi ki bu özelliği kaldırabilmeleri için lazım olan beyine sahiptirler.
devamını gör...
22 mayıs 22 haziran tarihleri arasında doğmuş, dünyanın en karmaşık ve en basit erkeğidir. dışarıdan bakıldığında asla çözemeyeceğinizi zannder, zormuş bu filan deyip kaçarsınız, azıcık sabrederseniz tüm kodlamasını derhal çözer, hayatta yapacağı hiç bir davranışa şaşırmaz, bir sonraki hamlesini de gayet rahat görebilirsiniz. dış cepe karmaşıklığı yüzünden kendisini de pek tanıyamayan bu burcun erkekleri, bu karmaşıklıklarına övgüler almaktan pek memnun olurlar. sıkıysa aslında sen o değilsin sen busun, senin iki farklı yüzün var diyiverin, inatla "ben olduğum gibiyim" filan der bir de üste çıkarlar. zekidirler ama akıllı değillerdir. zaten bunu okuyan ikizler burcu erkeği bu dediklerime de inanmayacaktır, benim için sorun yok, maksat kadınlara hizmet. *
devamını gör...


--- alıntı ---

kizler burcu erkeği kolay bağlanan bir tip değildir. Ayrıca bağlandığı zaman da hayatı boyunca bunu sürdüreceğinin garantisi yoktur. Son anda abi bir kararla fikir değiştirebilir. Ancak dayanılmaz bir karizması vardır. Neşeli, konuşkan, nazik ve cana yakın olduğu için özellikle kadınlar tarafından çok beğenilir. Kalabalık ortamların aranan erkekleri genellikle İkizler burcundan çıkar. İkizler erkeğiyle birlikte olan insanlar hiçbir zaman sıkılmazlar. Ancak söylemiştik ya, bu burcun insanları aynı anda birçok konuya birden ilgi duyabilirler. Bu yüzden de siz onunla önümüzdeki hafta gideceğiniz maçı konuşurken o iş arkadaşları arasında çıkan bir sorunu nasıl çözeceğini düşünüyor olabilir. Para hakkındaki fikirleri de başkalarından farklıdır. Kimi zaman da paraya hiç aldırmaz ve paranın sadece basit bir araç olduğunu düşünür. Aynı şekilde kimi zaman çok cömert olduğunu düşünürsünüz ama kimi zaman da dünyanın en cimri insanıymış gibi davranır. İkizler burcu erkeği doğum esnasında sert bir yıldız etkisi almamışsa, haritasında kıskançlığı işaretleyen, ikizler, Koç, Yengeç, Boğa, Aslan gibi gezegenler yoksa kıskanç değildir. Aldatılacağı da aklının ucundan bile geçmez. Ancak böyle bir şey olursa ve eşi kendisini aldatırsa o zaman da bir an bile düşünmez, arkasına bile bakmadan çeker gider. Çevresindekilere nazik ve saygılı davranan bir erkektir, onlardan da kendisine aynı şekilde davranmalarını bekler. Ruhu ikiliklerle dolu olan bu adamın çift kısmetli olduğunu da söyleyelim. Birden çok evlilik yapmış erkekler arasında İkizler erkekleri çoktur.

--- alıntı ---

devamını gör...
hayatınızda ikizler burcu erkeği varsa dikkat edin kendisinin hayatının dertsiz tasasız olduğunu düşünüyorsunuzdur muhtemelen! şen şakrak, en gergin anda bile bir fırlamalık düşünüp sizi güldürebilen biridir o kesin...
çünkü ikizler burcu erkeği problemlerini paylaşmaz. iç dünyasını dışarıya tamamen kapatır, bunu yaparken de mizah yeteneğini kullanır.
çok iyi dert dinler, her derdinize yardım etmeye çalışır ama dert anlattığı pek görülmemiştir! varsa da çok nadirdir...

fazlasıyla çapkın olduğu söylenir. bunun sebebi çok çabuk bağlanmasıdır. evet çok çabuk bağlanır ama hoşuna gitmeyen bir durum olursa ilişki içinde çok ta çabuk kopar. umursamıyorsanız sallayın gitsin de, ayrılmak istemiyorsanız içindeki heyecanı söndürmemeniz gerekir. ilişki de uzlaşmacıdır. kıskanmaz dolayısıyla kıslanılmayı da sevmez. eşi olacak kişiyi çekişmesi ve rakibi olmayan bir noktaya koyar içinde... ama hatun kişi buna rağmen birilerini kendine denk görür ise ikizler erkeği soğur...

ilişkileri pattadanak biter. kötü zamanınızda yüz üstü bırakmaz. işin kötüsü de odur zaten... önce aradaki sorunları halleder, sonra ayrılır. zira zor durumlarda soğukkanlı ve özverili olabilmektedir fakat bu zor durumlar karşı taraf için atlatıldıktan sonra kendini düşünmeye başlar. kendi hislerine geç kulak verdiği için duygusal kararlarını aslında çoktan gelmiş geçmiş olaylar üzerine verir. bu yüzden de dengesiz olarak adlandırılır. bu dengesizliği ise zor zamanda insanları terk edemiyor olmasından kaynaklanır.

aslında uzun uzun anlatılasıdır da... yaz yaz bitmeyeceği için fazla da kurcalanmayasıdır.
söylenecek en basit şey bağlanmanın aşırı tehlikeli olduğu erkek tipidir. sizi bir anda kraliçesi yapar, öbür gün kendinizi (u: afedersiniz) orospu gibi hissediyor olabilirsiniz.

ha şu da var... gerçekten sevdi mi arabesk sever, herşeye rağmen bekler, sabreder, dik durur, sevdiğinin yanındadır -sevgili ya da arkadaş farketmeksizin- bu yüzden de karşısındakini kaybetmemek için kendisini törpüleyebilir. eğer bir ikizler burcu erkeği kendisinde büyük değişikliklere imza atıyorsa size değer veriyor demektir.
devamını gör...
öyle enteresan bir burç ve özellik zümresi ki,
hem burada hem ekşi'de hem de günlük hayat gailesinde, hakkından bahis açılsa,

ulan yine ne kötü huyumuz varmış acaba da ben bilmiyormuşum, diye irkiliyorum.
ne gereği var kardeşim. en püsürükten burç bu, tamam, güvenilmez, zampara, yalancı, dübeşçi, laklak, yeter ama,

benzin döküp adam yakılır mı ya?
devamını gör...
önceki mesajda fiziksel özelliklerimi yazmamışım, talihlilerimi hüsrana uğratmayayım.
ikizler burcuyum, çok yalnızım,
espriden hoşlanırım (ama yapamam),
sulu şakalardan hoşlanmam (misal "seni eşşek sudan gelene kadar dövcem, ama eşeğin ayağını kırdım gelemiycek" tarzı)

boyum 1.74
kilom 58
gözlerim japon gibi (çünkü tatarım)
bazen tatmam
mavi gözlü değilim ama lens kullanıyorum, keçeli kalemle pembeye bile boyarım
dalyan gibi değilim dal lan gibiyim, pis dalarım

msn adresi alamıyorum, sahibini dövdüm adres vermiyo bana *
sözlük adabına uyamıyorum, uçurulasıyım.
entry kötüleyene dal lanlığmı gösteririm.
devamını gör...
onlarca kişiliği vardır.
okey ve iskambil oyunları için 4'lü oluşturmalarına gerek yoktur. tek başlarına da muhteşem bir parti çevirebilirler.
kendimden biliyorum, rüyalarında bile kimseye ihtiyaçları yoktur. aynı rüya içerisinde hem en iyi erkek, hem en iyi yardımcı erkek, hem en iyi kadın, hem de en iyi yardımcı kadın oyuncu olabilirler.
mutlaka herbirinin sanatsal bir özelliği vardır.
kimi çok iyi resim yapar, kimi çok iyi söz yazar, kimi çok iyi nota yapar, kimi çok iyi dans eder...
terazi burcu erkeğinden sonra en iyi sözlü savunma yapabilen kişilerdir. onlar istemediği sürece kimse onları haksız çıkaramaz; ta ki yukarıda saydığım burçların kadınlarına raslayana kadar.
devamını gör...
ben.

bir çok kişiliği içimde taşırım. nedensiz küser sebepsiz bir şekilde güler, barışır, espri patlatır ve ortalığı kaynatırım. ama hemen akabinde bir huzursuzluk alır içimi. ulan neydi sebebi diye düşünmeye kalmadan bir sebep bulurum kendimce ve onu yok etmeyi amaç eylerim. yok edince de "oh be bu sıkıntı da bitti" nidalarıyla içime doğru bağırırım.

garip adamım vesselam. üstad'ımdan iki gün sonra doğmuşum, fatih'in fethinden bir gün önce. fatih'in istanbulu fethettiği yaştan çıkıp iskenderin dünyayı fethettiği yaşa girmek kadar güzel bir fuygu yokmuş meğerse. o bir çok kişiliğimden biri fatih, diğeri iskender olunca değmeyin keyfime. bazen timur gibi "gökyüzü boş atımı nereye bağlayayım" edasında olurken, bazen de üstad gibi "öyle bir devim ki hakikatte pireyim; bir delik gösterin de utancımdan gireyim" diyerek kendimi yerin dibine sokuyorum adeta.

garibal enfeksiyonlardayım anlayacağınız. ikizler burcu böyle oluyormuş demek. ben memnunum elbette. bir daha dünyaya gelme şansım olsa gene ben olurdum, gene "ikizler" olurdum, en azından olmak isterdim!
devamını gör...
burcu gibi iki kişiliklidir bunlar . ne istediklerini bilmezler . hem o olsun derler hem bu . dış görünüşe çok dikkat ederler . öyle böyle değil çok kokoşturlar . eğer bi ilişkiniz varsa bu burçtan biriyle , yalnız bırakmaya gelmez . 2 metre uzağa gitmeden yanında başka birini görebilirsiniz . durumu da kapatmak için ayaküstünde 574839 yalan uydudururlar . bu konuda tek geçerim bu burcu . ne olursa olsun her durumda kendilerini kurtarırlar . ateşte yanarlar ama hissetmezler . sonucunda da yaraları görünce beni yaktın deyip kabağı sizin kafanızda patlatırlar . uzak durulasıcadırlar . benden demesi abicim .
devamını gör...
arkadaş canlısı, yapacakları öngörülemeyen, kendisiyle ilgili olmasa bile ona mantıksız gelen herhangi bir durumda müdahele edecek konumdaysa anında dalan, menfaatlerinden kolay kolay taviz vermeyen erkek tipidir. bir çok şeyi bir anda yapmaya çalışır ve hayat enerjisini bundan alır. aşkta veya evlilikte çok ilgili gibi görünmesi onun görev kutsaldır anlayışından ileri gelir. bir arkadaş olarak çok sağlam ve cömerttir. ayrıca ketumdur.
devamını gör...
elimden gelen bu ben iki kişiyim
çoğalmak neyse ne azalmak zor
birisi seni her an bırakıp gittiğim
öbürü kan gibi tutulmuş seviyor
ağzındaki acı alnındaki çizgiyim
gözlerine kirli bir bulut getirdim
hiçbir sevinç aydınlığı onu silemiyor

elimden gelen bu ben iki kişiyim
birisi kapadığın kapılardan gitmiyor
yağmur yağmaksa o güneş açmaksa o
bir yerin üşüse onun sıcaklığı
öbürü en içten çağrını işitmiyor
hüneri ne dersen duygu kaçakçılığı
alıp tutmaksa o basıp gitmekse o
bakışları kıyısız bir deniz uzaklığı

elimden gelen bu ben iki kişiyim
ikisi birbirinden çıkmaya uğraşıyor
bilmem ki hangisinden nasıl vazgeçeyim
birisi yeni baştan serüvene başlamış
öbürü silahında son mermiyi yakıyor
çoğalmak neyse ne azalmak zor.

attila ilhan
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar