ikizler burcu

ikizler burcu insanları hızlı düşŸüncelerine uygun çabuk hareket ederler. ayni anda birkaç işŸi birden yapabilirler. onların adapte olamayacakları işŸ yoktur. bu yüzden değŸişŸik karakterli olmaları ile tanınırlar. bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. son derece neşŸeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler.

ã‡evreleri tarafından sürekli yanlışŸ anlaşŸılabilirler. herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başŸarırlar. aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işŸin uzmanı sanırlar. pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'düşŸünüyorum' dur. fakat, bu düşŸünceleri hep yeni arayışŸlara doğŸru yönelmişŸtir. bu yüzden uzun soluklu çalışŸmalar onları yorar.

kendilerini iyi eğŸitmişŸ ikizler hoşŸ ve zariflikleri ile yaşŸamı zevkli kılarlarken, eğŸitimsiz olanlar da yaşŸamı o kadar çekilmez hale getirirler. kendi paralarına karşŸı tutumlu davranmalarına karşŸın, başŸkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.
devamını gör...
ikizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. onların adapte olamayacakları iş yoktur. bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler.

çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'düşünüyorum' dur. fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar.

kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.
devamını gör...
her an ruh hali değişebilen insan modelidir. beraber yaşaması kolay olmayandır, her an acaba şu anda nasıl bir ruh haline sahip diye düşünmeniz gerekebilir, eğer sürprizlerden hoşlanıyorsanız bu özelliğine vurulabilirsiniz. Allah şifa versindir. *
devamını gör...
lükse düşkünlükleriyle bilinirler. müthiş hırslı ve azimlidirler, özellikle iş konusunda başarıyı hedeflediklerinde karşılarına çıkabilecek her türlü zorluktan sıyrılmanın yollarını bulurlar.
devamını gör...
sezgi kabiliyetleri yüksektir. hitabet ve yabancı dilleri kolay öğrenmekte yeteneklidirler. her ortama uyum sağlayabilirler. çabuk sıkılırlar. kararsızdırlar.
devamını gör...
mensubu olduğum burç.

iki yüzlü derler ama bu burcun farklı karakterlere bürünme sevdası sebebiyledir bu. iki yüzlü değildir. bir kadın bu burcun erkeğine "burcun ne" diye sorduğu an hayatı kaydı demektir. her şeye 1-0 yenik başlar ki bu hayat boyu devam eder. halbuki bilmezler ki bu burcun erkeği kaç karaktere bürünüp onlara kaç kişiyle beraber olma imkanı sağlayacaktır. bunu hiç düşünmezler. kadın mantığı işte.

bu sözlerden kendimi tenzih eder ve aşkıma doğru ilerlerim. * *
devamını gör...
ikizler burcu dışa dönük karaktere eğilimlidir. sesli düşünmeyi tercih ederler . konuşarak , bir anlamda kendi düşüncelerini berraklaştırırlar . öğrenme etkinliklerine aktif olarak katılmayı isterler . yenilik , gezmek , yeni yerler görmek , farklı kişilerle tanışmak hoşlarına gider . olaylara düşünceleriyle yaklaşırlar . sebeb sonuç ilişkilerini kavramaya bakarlar. olaylar arasındaki ilişkileri mantık yoluyla kavramaya önem verirler. duygusal ve sezgilsel bir olayada akılcı bir şekilde bakarlar. çoğu ikizler burcu sözsel-dilsel zekaya sahiptir. kelime hazineler zengindir. bunlardan , şair , yazar , gazeteci , radyocu , televizyon programcısı ve sunucusu gibi bir çok meslek erbabı çıkabilir. meraklı , uyumlu , değişken , kıpır kıpır , cana yakın ve akıllı tiplerdir. çok perlak bir zekaya ve kuvvetli bir entellektüaliteye sahip olmalarına rağmen , erişkinlikte bile , bir yanları hep çocuk kalır.
devamını gör...
ikizler burcu olmak izdivaç açısından pek çok eksi getirir erkek kısmına. halbuki yalnızca burç oluşturmaz insanın karakterini ey cins-i latifeler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar