iliadin

griplerin kurtarıcısı burun damlası.

sanırım yavaş yavaş bağımlılık yapmaya başladı ama.
doktor 5 günden fazla kullanma dedi ama dinlemedim kullandım.
şuan onsuz nefes alamıyorum burnunu kurutulmuş iyice. ne yapacağım bilmiyorum . bağlımı oldum .
devamını gör...
yan etkileri:

geçici olarak burun mukozasında batma, yanma, kuruluk ve aksırık görülebilir. nadiren uzun süre kullananlarda etki azaldıktan sonra kronik kızarıklık, şişme ve nezle ile karakterize, reaktif hiperemiye bağlı tıkalı burun hissi duyulabilir. bazen, hipertansiyon, sinirlilik, bulantı, başdönmesi, başağrısı, uykusuzluk, kalp çarpıntısı veya refleks bradikardi gibi sistemik semptomatik etkilere neden olabilir.
devamını gör...
tek çaremdir kendisi. öyle ki çantada, baş ucunda, torpidoda,salonda diye uzar gider liste. o olmayınca kendimi eksik hissediyorum. ameliyat olmamak için direniyorum fakat herkes yalan, tek aşk bu meret.

millet sigaraya, ben sana..
devamını gör...
müptela eder insanı. "iliadiiiieeeeeen" diye inilerken bulursunuz kendinizi yorganınıza sarılıp. fakat dermanı yoktur artık derdinizin... çünkü iliadininiz tükenmiştir. kalitesiz bir uyku sizi bekliyordur.

arkadaşın yalancısıyım. müptelası çok. arada biz de kullanıyoz ama tek fıs fıs. bir kereden bir şey olmaz diyorlar. içimiz rahat. ilerde iliadiiieeen diye inilerken bulursanız beni, bilin ki arkadaş gazabına uğradım.
devamını gör...
sürekli kullanımı bağımlılık yapar ve bu ilacı kullanmadan burun hep tıkalı kalır, açmak için uyuşturucu misali bu ilacı tekrar kullanmak durumunda kalınır.
o nedenle 3 günden fazla kullanımı tavsiye edilmez.
ben 1 gün öneririm.
devamını gör...
bağımlılık yaptığı söylenen ilaç. dün gecemi zehir eden baş ağrılarından sonra sinüzit olduğumu öğrendim ve iliadin e bugün başladım zaten hassas olan boğazımda acayip gıcık yapıyor ve öksürmeye sebep oluyor. bağımlılık konusunda zaten burnumda tıkanıklık gibi bir derdim olmadığı için henüz harika falan diyemeyeceğim. sıradan sağlıklı zamanlardaki nefes alma performansının bir tık altında bir rahatlık sağlıyor o kadar.
devamını gör...
eczacı arkadaşlara yalvarıyorum, sinüslerimin içine açıp boşaltacak hale geldim. ne olursunuz şu meretin bağımlılık yapmayanını üretin. kaç sprey denedim, olmuyor. hiç biri benim biricik oksimetazolin hcı, %0.05’im değil.

devamını gör...
buğuseptil ile birlikte ne var ne yok alıp götürmüş canım ilacım. doktorum her seferinde bir hafta kullanımın ardından bir süre ara vermemi söylüyor. zaten ilk kullanımda bile etkisini görüyorsunuz. bir daha hiç nefes alamayacak gibi olan burnunuz bir anda inanılmaz rahatlıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.