ilk defa kız isteyeceklere tavsiyeler

kızın 22 yaşından büyük olmamasına özen gösterin.

kart mal almayın yani.
devamını gör...
hitap gücü zayıf kişiler isteyecekse powerpoint sunumu hazırlayıp izletin.
devamını gör...
tuzlu, acılı, ballı her zıkkımlı kahve içmek istemiyorsanız önceden kızın size kıyamayacağı şekilde aşkınızı nakışla kalbine işleyin.
devamını gör...
efendim çiçeğiniz, çikolatanızı önceden hazırlayın son gün aceleyle almayın, mütevazi görünmeye dikkat edin, kıyafetinizin şıklığına değil temizliğine önem verin.
kapı ziline üçten fazla basmayın veya tıklamayın. kızın babasına karşı efendiliğinizi ve mütevaziliğinizi bozmayın ne derse desin siz ona baba diyeceksiniz dikkat edin.
sevdiğinize sık sık bakmayın, babası için güzel olmayabilir. fazla söze karışmayın soru sorulduğunda put gibi durmayın. mümkünse o gün espri hele ironi hiç yapmayın.yüzünüz gülsün, sırıtmasın. detayları kendiniz uyarlarsınız temel olarak bunları yapmanızı öneririm.
devamını gör...
istemeyin. hatta koşarak kaçın. kaçarken kızın peşinizden gelmediğinden emin olun. bir yere saklanın ve hayatınız için dua edin.
devamını gör...
arda değilsiniz. babanız da arda'nın babası değil. yaaani "istiyorum istiyorum bana ne işte istiyorum" tarzını denemeyin.
devamını gör...
istemeye gitmeden tuzlu kahveyi bir deneyin.

ilk yudumda püskürtmezsiniz en azından.
devamını gör...
kayınbabaya kanka de ,kayınçoya el ense çek,konuşma esnasında havaya leblebi atarak ağzınla tutmaya çalış*,gelin adayına,siyah noktan çok göze çarpıyor de,kayınvalideye yaş kaç oldu nine!diye sor,soluğu acil de al...
devamını gör...
kızın gönlü varsa istemekten vazgeçin kaçırın. hem masraflardan kaçarsınız hem de kayınpeder ve kayınvalide ile olacak gereksiz samimiyetten.*
devamını gör...
öncelikle sakin olun. halının desenlerini inceleyin zaten siz deseni çözdüğünüzde merasim bitmiş olacaktır.
devamını gör...
genşler biz çok kız verdik daha alamadık benden size tavsiye halının desenlerini bırakın az sakin olun da biz de insanız. kız tarafı öcü degil ev sahibiyiz yaptığınız her şeyi hoş görürüz. biraz dedelerle falan konuşun direk kayınpederle konuşamazsanız bile bi mongol olmadığınızı gösterin.
neyse neyse dalga geçiyorum ben hiç mutfaktan çıkamadım. 50 kişiye aynı anda nasıl kahve yapılır, tabak hazırlanır, bulaşık yıkanır ve makineye yerleştirilir bundan bahsedebilirim ancak.
devamını gör...
eğer olurda kızı verirlerse nişanlılığınızı iyi ve ayrısız gayrısız aşkla geçirin.
devamını gör...
tuzlu kahveyi ben bunu içmem diye geri gönderme ahmaklığına/gafletine düşmeyin. ömür boyu çekersiniz dırdırını.
devamını gör...
istemeyin. elin kızının başını yakmayın.
devamını gör...
aman ha bir haftada tanıdığınızı sandığınız birini alelacele istemeye gitmeyin.

istemeye gideceğiniz kız twitter şifresi, instagram yorumları gibi abuk subuk saçmalıklarla uğraşan kızlardansa istemeyin.

sevmenin sadece kıskanmak olduğunu zanneden saplantılı kızlardan uzak durun.

sizi siz yapan değerleri üç günde yerle bir edebilecek kızlara hayatınızı yedirmeyin.

etrafınızdaki insanların evlilik baskılarına dayanamayıp "aman ne olacaksa olsun" noktasına geldiyseniz kısa da olsa tek başına bir yolculuk yapıp kafanızı toparlayın.

her ne pahasına olursa olsun o aptal tuzlu kahve olayını ya gitmeden önce aşın ya da hiç içmeyin öylece yollayın. bu salak adetler yoksa hiçbir zaman bitmeyecek.


devamını gör...
yanınızda yakın bir arkadaşınızı götürün.. tuzlu kahve geldiğinde onunla çaktırmadan değiştirin.. böylece normal kahveyi içip tuzlu kahve içmiş görüntüsü verebilirsiniz..
devamını gör...
kayınpeder adayının karşısına oturmayın sakın. ondan olabildiğince uzak durun. kapının dibi en uygun yerdir kaçması kolay zira.
devamını gör...
çılgın kahve senfonisine karşı hazırlıklı olun. asdfghjkl. beter olun lan ahahah.
devamını gör...
ilgiyi dağıtacak, ortamı yumuşatacak 3-5 yaş aralığında yeğen götürün.
yani en azından ben olsam öyle yapardım, daha yapmışlığım yok ama olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar