ilk defa tank alacaklara tavsiyeler

bulunduğunuz ülkenin ateş açmaya izin verip vermediğini iyice araştırın. o kadar para verip aldıktan sonra sağa sola ateş edemeyince ne anlamı kalır ki?
devamını gör...
kodlarını almayı unutmayın amerika sistemden değiştirir kendini patlatır.dost düşman ayrımı, yazılım, kod ,f-16, sistem ,beyin, zart vede zurt *
devamını gör...
atış kontrol sistemi stabilize olsun, gece termal atmam için gece görüş sistemi olsun, kendi kendini sis bombalarına boğsun, aktif koruma sistemi olsun, lan birde the god father kornası olsun...
devamını gör...
2. el alacaksanız sanayide tanıdık bir ustaya gösterin, parayı almadan noterde aldım satışı yapmayın ve mümkünse piyasada kolay gidecek bir tank alın, yoksa uzun süre satamazsınız, sıkıntı olur..
devamını gör...
park sorunu yaşamaz, çekici terörüne uğramazsınız. hatta kendi yolunuzu kendiniz dahi açabilirsiniz. inmek binmek biraz sorun olacaktır ama o kadar kusur kadı kızında da olur.
devamını gör...
ikinci dünya savaşından kalma tanklardan uzak durun. ucuz diye yönelmeyin sanayiden çıkamıyorsunuz sonra. haa bir de gta vice ctiy'den bildiğim kadarıyla arabalara çarpmamaya dikkat edin. yoksa patlıyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar