ilk kez torun olacaklara tavsiyeler

anne ve babanıza karşı dedenizi ve ninenizi kullanın. onları birbirlerine karşı kışkırtın. yaramazlık yaptığınızda dedenizin kanatları altına girin.
devamını gör...
anneanneniz, babaanneniz veya dedenizden bir şey isteyecekseniz istediğiniz şeyi anne ve babanızın maddiyatı bahane ederek almadığını vurgulayın.

daha iyisi, en iyisi alınabilir bu şekilde. çünkü ebeveyniniz kim ki.
devamını gör...
dedenizden harçlık alırken görgü tanığı olmadığına dikkat ederseniz ninenizden de harçlık alabilirsiniz. böyle mendilinden çıkarıp para veriyorlar çok tatlılar.
devamını gör...
büyüklerinizin kıymetini bilin. bazen çok yorucu olabiliyorlar merhametle bakarsanız onların masum hallerini görebilirsiniz. edebildiğiniz kadar hizmet edin zira iş işten geçtiğinde aklınızda sadece tonton bir gülümseme kalıyor. insan işte, ancak kaybettiğinde bir şeylerin farkına varıyor.
devamını gör...
yukarıdakilere inanmayın; son torun olmak da şahane bir şey. anneanne babaanne ve dedelerden harçlık aldıktan sonra çalışan kuzenlerden de harçlığı kapabilirsiniz. ;)
devamını gör...
doğmamışsın bile yavrucum neyin tavsiyesi? amniyon sıvısında dılık dılık debelendiğin gamsız günlerini çok özleyeceksin. doğunca tavsiye verenlerin çok olur hem. sen yer çekimsiz hayatın tadını çıkarmaya bak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar