ilk sorusu kaç lira maaş alıyorsun olan kız

#özgürler 

daha soruyu sorarken ağzına kürekle vurulması gereken kızdır.
hiç aile terbiyesi almamış yahu ne demek maaşı sormak?
ben sana demedim mi bordroyu alacaksın diye.*
devamını gör...
görüştüğüm kızların yarısından fazlası tarafından sorulan soru. hepsine de küsuratlı rakamlar ile güzel ücretler söyledim. maksat sevinsin gariban. hemen ardından ya yanlış anlamayın demeleri de yok mu? çok tatliş oluyollar böyle!
devamını gör...
akıllara viktoria dönemini getirmiştir. kendini metalaştıran, aileye değer veren tüm kutsalları elinin tersi ile iten hatundur.

inadına en düşük ücret söylenip hayal kırıklığı yaşatılmalı.
devamını gör...
üslubu kötüdür. günümüz hayatının getirdiği yaşama kültürüne adapte olmak hem madden hem de manen zor olabiliyor, bu konuda sen ne düşünüyorsun senin bu tip bir hayata adapte olabilmenin önünde engeller var mı diye sorabilirdi . evet paran var mı sorusu açık net bir ifade ama sosyal hayat yalanlarla yürüyor.
devamını gör...
gayet normal bir kızdır. evlenmekten beklediği ekonomik rahatlama olabilir. bu ne ayıptır, ne kusurdur ne de günahtır. benim işime gelmez mesela böyle kız. ama benim işime gelmiyor diye kınayamam. ekonomik rahatlığı sevmek, vazgeçilmez olarak görmek kötü bir şey değil.
devamını gör...
fakir kızdır. kaç 'lira' diye soruyorsa asgari ücretten fazlasını görmemiş kızdır. ekmeğin fiyatını bilen kızdır..

kaçırmayın böylesini gençler, zira hayalleri de fakirdir. ki beklentisi ne olabilir. 2000-2500₺'dir. 5000₺ üst düzeydir, 'ooh yan gel yat'tır...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar