imagination

#özgürler 

galiba o ben oluyorum.
sloganım; imagine is more important than knowledge.

hayal kurmak doğru an geldiğinde istediğin şeyi bilmektir, eğer hayalleriniz yoksa sizi siz yapan şeyi siz bile bilmezsiniz ve kaybolursunuz.
devamını gör...
merhabalar hepinize üslubum beğenilmemiş galiba ama bu istemsiz bir tepki oldu yanlış anlaşılmasın beni sinir eden çok sıkıntı çıktı o yüzden, yani neyse 100 tl verirsen iyi olur susarım da hani sonuç olarak az para değil bir dizi bölümü çeviriyorsun 20 tl veriyorlar 5 bölüm çevirisi eder.
devamını gör...
sözlüğün teknik arızasına maruz kalmış yazar belli ki.
biraz forumsal takılıyor ama sonuç olarak kimse anasının karnından sözlük yazarı olarak çıkmıyor tecrübe ile gelişiyor yazarlık.
az evvel bir tanımına denk geldim ve hak verdim. eminim ki diğer tanımlarına denk gelsem onlara da hak veririm.
devamını gör...
sözlüğün teknik arızası yüzünden 20 entry attı birden uğraşıp 10 tanesini sildikten sonra pes ettim ama bakıyorum ki bana takılıyorlar:)
devamını gör...
(bkz: #5862279)


--- alıntı ---

türkiye istatistik kurumu (tüik) verilerine göre, 2010 yılı itibariyle ülkede ortalama boy erkeklerde 172,6 santim, kadınlarda ise 161,4 santim. ortalama kilo ise erkeklerde 75,8, kadınlarda 66,9 kilogram düzeyinde bulunuyor.

2009 yılında yapılan bir araştımada ise türk erkeğinin ortalama boyu 1,71 metre, kadınların boyu ise ortalama 1.61 metre çıkmıştı. aynı araştırmada kadınların ortalama kilosu 62.1 olurken, erkeklerin kilosu ise 70.7 kg olarak belirlenmişti.--- alıntı ---

tanımınıza nazaran, 6 cm oynama yapmışım. buyrun yukarıdaki verilere bir bakın. bir de yavrumlu, hobbitli kelimeler filan kullanmışsınız. eğer laflar bana ise, mühim olmayan boyumu açıklayabilirim, standardın üzeriyim merak edilmesin.

t: usturup yoksunu yazarımsı.
devamını gör...
çok mu alındın acaba?şaka ile karışık girdiğim bir entry yazarımsı falan sen hayırdır hanım abla

edit:istatiklerle gelmen falan beni gerdi açık söylemek gerekirse çaresiz bir duruma düştüm terledim anlık bir şoktan sonra kendime geldim yazarımsı demen ise benim gibi ünlü bir şairi çok üzdü bu platform üzerinden yazdığım makaleler bir çok hayranım tarafından takip ediliyor bu itibarımı yerle bir etmeye yeter de artar bile yalvarırım ithamlarınızı geri çekin
devamını gör...
(bkz: #5862363)

bence niyet okuyuculuğu bir kenara bırakması şart. zira kimsenin tanımını sildirmem, buna tenezzül etmem. hiçbir moderatöre gidipte böyle bir şeyden bahsetmedim, müracaat etmedim. ki yazılan tanım hala orada duruyor.

benim takıldığım mevzu milletin boyu, kilosu, vırtı zırtı değil. Allah yaratmış, evirmek çevirmek kulun elinde olan birşey değil. rahatsız eden, kullanılan üslup idi. "hangi hobbit köyünden geldiysen oraya yavrum" denilip, daha sonradan "şakaydı yeaa" diyen biri ile uğraşmak yersiz. zira tanışmıyoruz. birde beni taciz ediyor yazılmış nickaltıma. tövbe estağfirullah diyebiliyorum sadece..

dipnot: sevgili sözlükçüler, yazdıklarınızın arkasında durun. insanlar rahatsız olduğu şeyleri size dile getirdiği vakit, "beni taciz ediyor" demeyin. benden yana bir rahatsızlığınız var ise, laf kalabalığına girmeden düzeltmeye çalışırım.

vel hasılı takıntı değil kardeşim, sadece üslup.

2.dipnot: itham edildiğim kompleks kısmına hiç girmeyeyim. eser miktar dahi olmayan birşeyden bahsetmek oldukca yersiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar