imamoğlu için üretilen mason mağduriyeti

"ben mağdurum" güzellemelerine her zaman şahit olduğumuz bur durumdur. bunu yapan kesimi gayet iyi biliyor herkes "magdur gösterme" çabaları adına kendi çaplarında masonluk belgesi yayınlayıp "bunu akp yapmış" diyerek algı oluşturmak. ne yaparsanız yapın boş be anam.
devamını gör...
benzer bir mağdur edebiyatını o yunan gazetesi "istanbul'u fetheden yunan" manşeti attığında da yapmışlardı. başlığı atan elin yunanı, sonra sen gel ak partililer bana rum deyolar diye ağla. ahaha... yunanlılara kızacan yunanlılara... onlara gıkını çıkarama, haberi kaldırmalarını isteyeme, sonra "bana iftira atıyor ak partililer" diye mağduriyet kas... duruş sahibi olmak lazım vesselam...
devamını gör...
mağduriyet oluşmaması adına sevgili akp'li arkadaşlara düşen de salak olmayıp her gördüğü görseli sırf işine geliyor diye belge adıyla yaymamaktır. az biraz zeka kullanılsa sorun çözülür bence.
devamını gör...
çakallık ama her iki taraflı. çamur at izi kalsın.
bak şimdi buraya bir şey yazacağım bu çamurun olsun ya da olmasın ne kadar yer ettiğini anlarsınız.
mesela demirel. süleyman demirel'e yıllarca mason dendi bu ülkede. şimdi buna inanan milyonlar var. bak birazdan mesajı da yeşillendirirler.

yok efendim demirel o zaman kendisine mason dedirterek mağduriyet üzerinden siyaset yapmıştır.
akp'nin de chp'nin de bu pis siyaset dilleri yerin dibine.

bir fıkra: deve'ye demişler. inişi mi seversin çıkışı mı? demiş ikisinin de taaaa. yani yok mu bunun ortası. ikisinden birisini sevmek zorunda bırakılıyoruz? hem de seve seve..tarafgirane.
devamını gör...
yahu uzun süredir mağdurum ayakları yapanlar zaten bellidir. ben bunu yayınlandığı ilk andan anladım yemin ederim ki özellikle chp liler tarafından hazırlandığını senelerdir kasetlerle montajlarla sahtelerle uğraşan kesim bellidir. yani bunun mimarları bellidir. yoksa bu boş işlerle kim uğraşacak. adamlar konuşma kaydını bile hece hece harf harf değiştirip insanın söylemediği bir şeyi söylemiş gibi gösteriyorlar. burada her iki taraf yapmıyor yapan kesim bellidir. bu işlerle uğraşanlar yapar bunu.
adam beylikdüzü ilçe belediyesi başkanı iken 285 araç kiralıyor 2018 de sonra büyükşehir için kiralanan araçlara israf diyor. gözünüzü açın birazcık, adam resmen seçmenini halkı kandırıyor dolandırıyor öyle yâda böyle sahtekar. varsa yüreği çıksın halkın karşısına desin ki; "ben o araçları şu yüzden kiraladım ve ben de bunu yaptım" ama yok amacı boş işlerle milleti oyalayıp uyutmak. sonra da malum kesim çıkıp diyor ki iki tarafta yapılyor. kendilerini asla mağdur göstermeyecekler çünkü. bize gelince mağdur ayakları yapıyorsunuz diyen tafya kendilerine gelince her iki tarafta yapıor diye savunmaya geçmeleri çok komik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar