"türkiye'deki bu zam fırtınasına bizim dayanma şansımız yok" demiş istanbul'un yerel yöneticisi. "yapılan diğer zamların ıskalanmasına" da güldüğünü belirtmiş keh keh keh...

abi iyi de senin olayın bu değil miydi? israfı bitirecektin de vatandaş yüzde 50 daha az ödeyecekti ya hani faturalara... e hani neden değerlendirmiyorsun o israf edilen milyonlarca lirayı? vaat ettiğin az ödeme olayından vazgeçtik, zam yapma bari... sen seçim zamanı ahlaksızca iftiralar attın ya belediyeye, benim de "ülke genelinde zamlanma var" şeklinde sana hak veresim gelmiyor şimdi. nabıcaz? o ettiğin büyük büyük lafların hepsinin teker teker altında kalacaksın ve bunu izlemek çok keyifli olacak.
devamını gör...
zamcığı bari söz verdiğin noktalara yapmayaydın. elinde zam yapacak başka kaynak yok muydu senin? bununla da tayyip modeli başkan olacaksın!
tayyip olsaydı o zamcığı bir yerden vermek yerine her yerden verirdi, millet bu kadar acı da çekmezdi.
devamını gör...
reklam ve vaatlerde slogan şöyle:
" imamoğlu varsa çözüm var!! "

şu siyasetin mevzubahis sloganları çok tehlikeli. çok değil kısa bir zaman sonra aleyhlerine kullanılır hale geliyor. kendi kendilerinin toplama, çıkarma, çarpma ve bölmesi, sonrada çıkan sonucun sağlamasını yapıyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar