ince bacaklı erkek

bu durumdan müzdarip bir insanım, zayıfım 5 kilo eksiğim var sebebide bisiklet onuda biliyorum sıkıntı yok ama arkadaş pantolon bulmak işkence haline geliyor, o kadar sıkıntı oluyor ki pantolon almaya çıkarken stres oluyorum, ayakkabılar büyük duruyor hep 1 numara sıkan ayakkabıyı alıyorum, üstüme oturan pantolon bulmak resmen kanserlik bir iş, tamam bacak kaslı, bisiklet sürerken avantajı var, ee güçlüde basabiliyorum ama çok rahatsız ediyor beni, insanlar ince deyince bacak kası göstermek zorunda kalıyorum ki güçlü olduğuna inansınlar. siz siz olun spontane şekilde bisiklet sürmeyin, adam akıllı bir diyetiniz olsun ki yağ yakımına girmeyin hatta kaslı bir vücut istiyorsanız hemde kalıplı bir şekilde o zaman yokuş tırmanın uzun yol yapmayın sonuç ortada. sürdükten sonra o kadar çok yemek yiyorum ki ama yağ yakılmış, kilo düşmeye devam ediyor faydası kalmıyor umarım marco pantani'ye dönüşmem. gerçi dönüşürsem iyi olur ama neyse.
devamını gör...
evet, genelde pantolonlar bacağınınızı sarmaz. omuzunda teyp taşıyan eski alamancı çocukları gibi gözükürsünüz. bedeni saran bir pantolon bulsanız da düdük gibi gözükürsünüz.

iyisi mi kilo almak için bir diyetisyene gitmek. kilo alırken de sürekli bacak kaslarını çalıştıracak sporlarla sıkı ve geniş bir bacak ve kalçaya sahip olabilirsiniz.

herkes bilmez ama kadınlar erkeklerin poposuna bakarlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar