inci sözlük

sozluk mu lağam kanalımı anlaşılmayan bir şey.liseli bebelerin ettikleri küfürlerle kendilerini cem yılmaz'dan daha komik zannettikleri oluşum.diğer sözlüklere de dadanmayı pek bi marifet sanırlar bu bebeler.
devamını gör...
sitesini açmam ile kapatmam arasında salise geçmemiş olan, sol frema da; karakter, ahlak ve terbiye yoksunu başlıklar gördüğüm, içeriğine bile bakma gücünü kendimde gösteremediğim, bunları yazanların insan olduğundan şüphe duyduğum sözlük(tü). ismini inci yerine dewil yapmaları daha uygun düşerdi.*
devamını gör...
çoluk çocuk sözlüğü desem yalan olmayacak. biraz önce girdim. ihl sözlük diye arama yaptım. ve karşıma ergenlerin bile yazmayacağı şeyler çıktı. üç-beş kafadar birşeyler yazıyor. küfürler, hakaretler, iğrenç ithamlar.
devamını gör...
bu adamlarin cinsel uzuvlari beyinlerine kacmis. ben bunu kesin olarak anladim velhasil. ulan sexten, erotizmden, pornografiden baska dertleri yok micolarin. o degil de cinselligi somuruyor adamlar. cinselligin pakini karaya bobuyorlar yazdiklari seylerle. maksimum derecede igrenc. gecen bir bakayim dedim, belki adam olmustur (!) 1,24 sn. dayanabildim. sapkinlar. ahlaksizlar. kendini bilmez insanlar. insana ve insanliga sayginiz yok, degerlere sayginiz yok, bari cinsellige olsun!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar