incirlik hava üssü

önce tsk ve nato'nun kullanımı için oluşturulmuş daha sonra tamamen amerika'nın çiftliği haline gelmiştir. adana sınırları içinde bulunmasına rağmen türkiye istediği gibi denetim yapamamaktadır. izin almadan iniş ve kalkış yapan savaş uçakları ile ırak'ta iran'da ve afganistan'da müslüman kardeşlerimizin katledilmesine vesile olunmaktadır.

incirlik hava üssü'nün resmi internet sitesinde "join u.s air force" yazısı ile paralı asker bile toplanmaktadır. amerika karşıtlığının git gide eridiği türkiye'de artık geriye bir seçenek kalmaktadır amerikan ordusunda asker olmak.

incirlik konusunda türkiye müslümanları gerekli tepkiyi göstermemişlerdir, bundan sonra da gösterecek bir irade henüz bulunmamaktadır.
devamını gör...
ikiz bufeleri ile kucuk amerika kasabasini andirir. birde disaridan misafir olanlar icin tugay komutanindan izin alinmasi sarttir. bizzat sahidim.
devamını gör...
ırak'ın işgalinden itibaren türkiye'den 4900 sorti yapılan üs.incirlik üssü 100.000'lerce müslümanın kanının dökülmesinde bizim de payımız olmasına sebep olmuştur.
devamını gör...
--- alıntı ---

önce iran ve rusya'ya karşı nato radarını kabul ederek ''türkiye, batı'dan kopuyor''€ diyenlerin ağzını kapadı. sonra abd'nin ırak'taki askeri varlığını incirlik'e taşımasına izin verdi. abd'nin ırak'ta işi bitmedi. belli ki bu savaş örtülü olarak incirlik'ten yürütülecek. obama, afpak savaşında ağırlığı konvansiyonel güçlerden predetor'lara vermenin avantajını gördü. ırak'ta eğitici kılıfıyla dahi olsa asker bırakmama kararındaki rahatlığın kaynağı incirlik. tabi incirlik'te biriken savaş takımları türkiye'nin suriye'de topa girmesinde cesaret verici unsur. suriye'ye olası müdahalede artık füze rampalarının nerede olacağı çok açık. obama, afpak adıyla afganistan'daki savaşı pakistan'a yayarken yaptığı gibi olası yeni stratejiye ırsur (ırak-suriye ya da iran'ın katılmasıyla ırsurin diye isimler takarsa şaşmamalı. işin espirisi bir yana abd bölgedeki etkinliğini yitirirken ''bölgesel müttefik'' ihtiyacı artıyor. türk imajının parlatılıp ön saflara itilmesinin başka izahı var mı?)

--- alıntı ---

http://www.islamigundem.com...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar