sübhanallah dedirten olaydır.
prens harry ile eşi meghan markle tarafından verilen karar doğrultusunda kraliyet ailesinden ayrılıp kuzey amerika'ya yerleşeceklerine dair bir haberdir efendim.
bir kısım kaynaklarda halk tarafından zaten tepki çektikleri yazıyorken (mesela ), bir kısım kaynaklarda ise kraliyet ailesinin törelerinden fenalık geçirdikleri yönünde şeyler yazılıyor.
tabi bu ayrılışın bu kadar sancısız olmasında prens harry'nin kraliyet tahtındaki sırasının sonralarda gelişi de etkili bence. abisi bunu yapacak olsa neneleri kesin ortalığı ayağa kaldırırdı.

neresinden bakarsak bakalım bizim oğlan anasına çekmiş, durum kendini belli ediyor.
ayrıca (bkz: lady diana),
(bkz: prens william)

sen kraliyet imajı için insanların hayatlarıyla oynarsın, kadının biri gelip tüm imajını yerle yeksan eder.
devamını gör...
ah ulan şu meghan markle ne kadınmış dedirten gelişme. millet kocasını ekmek almaya yollayamaz bu ablamız kraliyetten ayırdı. yedi herhalde adamın başını zaten kral olamayacaksın boş yere bu moruk babaanneni mi çekelim diye. sebep finansal bağımsızlık demişler. ben kraliçe'nin yerinde olsam zırnık vermeden atarım bunları sokağa. kraliyet bütçesi ile aldıkları kıyafetleri bile alırım ellerinden. alın size finansal bağımsızlık diye.
devamını gör...
meghan kötü gelin olmuş. kate gibi asaletini soyadından değil zerafetinden alan bi kadının yanında iyi gelin olması biraz zor zaten. küçük prens de kraliyet ailesinin zorunluluklarından sıkılmış olabilir. içeride çok da renkli bi yaşam yok bence ya hele kral olmicaksan ne anlamı kaldı. hem kral olamıyosun hem formaliteden yaşıyosun. en iyisini yapmışlar.
devamını gör...
prensi kendi haline bırakırsan olacağı budur işte. gider işportacı kızla evlenir, koskoca sistemi tehlikeye atar.

büyük bir sorumsuzluk ve aymazlık örneği. sinirlendim sabah sabah...*
devamını gör...
halbuki gelse adanaya yerleşse daha iyi olur. akşamları eşi ve çocuklarını yanına alır şırdan yemeye gider. üstüne şalgam içer. kebaplar , tatlılar falan. hayatına bir anlam katar. neymiş efendim kuzey amerikaya veya kanada ya gidecekmiş. ya oralar kraliyet sarayından daha sıkıcı..
devamını gör...
yabancı bir kanalda bir program vardı kraliyette etiler savaşı adında. demek ki kate middleton üstün gelmiş. ayrıca bu ingilizlerde ekber ve erşed sistemi var. kimin veliaht olduğu zaten belli. onun için harry ile meghan geri çekilmiş. tahta geçen kişi, varisleri boğduracak olsa bak sen o zaman ne olurdu. o william denen tipsizi boğdurup kate middleton'u da izlanda'ya sürerlerdi.
devamını gör...
yanlış bilmiyorsam taht sırasında 6. sırada olan prens harry'nin ve ailesinin seçimi.

kral olmasının normal şartlarda imkanı yoktu. ailesiyle birlikte rahat bir yaşam sürmeyi tercih etmiş. aç açıkta kalacak hali yok zaten.
devamını gör...
muhtemelen 94 yaşına gelmiş ana kraliçenin ben artık yaşlandım şu üç günlük dünyada gelin biraz da siz nimetlerden faydalanın dememesinden kaynaklanan vazgeçmedir.
devamını gör...
lan oğlum geldim şu başlığa hanım kızımız yazarlarıyla bir kraliyet dedikodusu yapayım diye. başlık çorap kokmuş resmen kelli felli adamlar yığılmış buraya. tövbeler tövbesi.

neyse buranın dükü, arşidükü hepsi benim onu bilin de...
devamını gör...
meghan markle sırf oyunculuk hayatına dönmek için yaptı kalıbımı basarım. bundan sonra harry çocuklara bakar markle set set dolaşıp gündem olur.*
devamını gör...
bizim millet dededen, babadan kalma arsa, tarla gibi taşınmazlardan vazgeçmiyor. adam kraliyet hakkından vazgeçiyor. işte bunlar illüminati..
devamını gör...
kraliçe teyzemiz de onaylamış hadiseyi, yallah kanada'ya!

harry, meghan ve arhie her zaman ailemin sevilen üyeleri olarak kalacak. son iki sene boyunca tecrübe ettikleri zorlukları gördüm ve onlara daha bağımsız bir hayat diliyorum. bugüne kadar ülke için yaptıkları işlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. meghan kısa sürede ailemizin bir parçası olduğu için onunla gurur duyuyorum. tüm ailem ümit ediyor ki, bugünkü sözleşmeyle birlikte mutlu ve huzurlu yeni bir hayata başlarlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar