ingiltere derin devletinin adnan oktar'ı hedef alması

ednan hocamızın ve müritlerinin ısrarla üzerinde durdurkları iddia. ingiltere derin devleti işi gücü bırakıp kedicikler ve sahibinin peşine düşmüş. işte ednan hocamız bu kadar önemli biri.
devamını gör...
adnancıların kendilerini savunmak için söylediği temelsiz iddia. ingilizlerin hiç işi yok da türkiye'de ki fuhuş çetesinin temizlenmesi için operasyon yapıyor. her şeyi dış güçlere bağlamakta şahane fikir kaynana tarafından basılıp çıplak meydan dayağı yiyen kişi bile dış güçler bana komplo kurdu dese yırtardı.
devamını gör...
eksik söylemişler. "türkiye'nin büyümesini kıskanan dış güçlerin bir oyunudur bu, erdoğan'in etrafını boşaltarak türkiye'ye ve ümmete diz çöktürmek istiyorlar. kedicikler düşerse erdoğan düşer, türkiye düşer, kudüs düşer, mekke düşer, ümmet düşer" demelilerdi.
devamını gör...
hedef alması değil de gözden çıkarması olabilir. mi6 ile, ciayla miayla bağıllar sonuçta bunlar gibi kültler, örgütler, cemaatler vs. .

kıbrısi falan da işin içindeydi ya hatırlarsanız. istihbaratı alırdı keramet diye kakalardı millete müteveffa. kıbrıstakilerle bunlar aynı yerden koordine ediliyor olabilirler. bunları iyicene bir mercek altına almak lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar