insanı hayattan soğutan şeyler

yeni giydiğiniz çoraplar ile dişinizi fırçalamak için banyoya yönelirsiniz.
içer igirerken ıslak terliği farkedersiniz. yüksek görüş gücünüz sizi korur.
bu yüzden terliksiz girersiniz banyodan içeri parmak üstünde yürüsünür.
bir anda o his tüm bedeni sarar.
üstüne üstün birde diş macunu bitmiştir.
devamını gör...
tam uykuya dalacakken, cereyandan dolayı kapının ritmik bir şekilde çarpması. kalksan uykun kaçacak, kalkmasan sinirin kalkıyor sesi duydukça. böyle de uyuz birşey işte...
devamını gör...
jet sesi,yaşadığım şehir de sürekli tepem de dolaşan uçaklardan gına geldi.hayır arkadaş tamam eğitim yapacaksın git boş arazide uçur pırpırını niye milleti rahatsız ediyorsun? ne telefon da konuştuğumu anlayabiliyorum, ne yanımdaki adamın ne söylediğini sinir bir durum.daha bunun hastası var, uyuması gereken bebeği var.
devamını gör...
tum gun boyunca iftarda icecegin o buz gibi bir galon suyu hayal edip, dolapta su olmadigini ezanla ogrenmek. insan su sicak, bari yasamdan sogutsa diyor o da yok, direkt acisiz olum.
devamını gör...
olabildiğine entellektüel bir tanım yapmışsın; uzun ve etkileyici de olmuş derdini, fikrini birbir anlatmışsın tam az kalmış ki sözlüğe kazandırıp artıları süpüreceksin o da ne yanlışlıkla ya tarayıcı kapanır ya da elin bir şeye çarpıp tanımı buharlaştırır. alın size anı zindan eden bir vahim olay, dedirten vaka.

devamını gör...
cafe cafe dolaşmada,süslü sofra paylaşmada,gün yapmada,alışveriş yapmada yarışan arkadaşların ihtiyaç sahiplerine yardım etme olayı sözkonusu olduğunda oralı olmaları. hayır desen ki yok katılamam anlarım. ama tamam deyip sonra "ay yarın mıydı,benim işim çıktı vs vs" bunu yapmayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar