sözlüğü o kadar sevmek ki adını dağlara yazmakla yetinmeyip kişisel hesaplarda da duyurmaktır. sözlük yazarlığını kim ne kadar, nasıl surette takıyor, önemsiyor; bilemiyorum ama bio’ya yazacak kadar kıymet veren dostların olduğunu görmek mutlu etti açıkçası.
devamını gör...
gurur duyarak yapılabilecek hareket. nasıl olsa kimse tanımıyor bilmiyor sözlüğü. dünya sözlük instagram hesabını takip edince şaşırmıştım. arkadaşlarımdan sadece bir kişi takip ediyordu sayfayı. ya benim arkadaşlarda sorun var ya sözlükte dedim içimden. olsundu. dünya sözlük karizmayı artıracak bir yerdi nihayetinde. dörtte üçü bilgiyle dolu küfürsüz sözlük, daha ne olsun. ama ekşi sözlükte yazıyor olsam yapamazdım bu hareketi. ekşi sözlük bu. ne ile karşılaşacağı belli olmuyor insanın. doz ayarı olmayan biz sözlük nihayetinde.
devamını gör...
sözlükten bazı arkadaşlar instagramdan takipleşiyorlar sonra mesela sözlüğü bırakıyorlar. instagramda takılırken bi bakıyor bu kimdi ya diyor. işte bunun önüne geçebilmek için yazılabilir. onun haricinde elbette yazmanın herhangi bir anlamı olabilir mi emin değilim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar